Skocz do zawartości

Zairowania site w Google


garyoldman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie dość, że zeruje site na nowych stronkach, to w dodatku mam całkiem interesującą ciekawostkę :rotfl:

Mianowicie na jednej ze stron zmieniłem w sposób znaczący treść, 1 lipca. Teraz wchodzę w zaindeksowaną przez google kopię mojej strony i widnieje napis, że jest to skan wykonany 6 lipca, czyli jak mniemam powinna być tam nowa treść. Jednak jak się okazuje, widnieje tam treść sprzed kilku miesięcy :yahoo: Patrząc po newsach... bardzo dziwna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory czy wy nie zauważyliście że powoli Google zaczyna mocy obliczeniowych??

Kiedyś jak serwis miał 20k site to tyle było w indeksie, później jakieś wyniki uzupełniające zaczęły się pojawiać i tak dalej.

W miedzy czasie dodało jeszce kilka usług dla userow, adsa,gmeil i tak dalej.

To wszytko pochłania ogromne zasoby obliczeniowe. Nie wspomnę już ile stron dziennie na całym świecie powstaje.

Widać to właśnie pięknie w kopiach strony. Do niedawna zmiany na stronie było widać w ciągu powiedzmy jakiś 2 dni dziś już jest to około 6.

Teraz pytanie czy Google zbliza sie do wydajności NK i pana gabki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak, że na części stron systematycznie w dół. Zwłaszcza tych pod swle rotacyjne. Gorzej, że nowych domen nie idzie zaindeksować. Tematyczne , zaplecza po 10 podstron, dobrze podlinkowane z kilku źródeł już i nie łyka, już 10 dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem na przynajmniej na jednej znaczącej dla mnie stronie. Pierwsza indeksacja była na początku czerwca, po 2 tygodniach mocno przebudowałem stronę i zmieniłem treść (poprawki w CMSie). Google bot kilkukrotnie odwiedzał moją stronę ale poprawki i nowe strony nie są widoczne w serpach do teraz.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Site to ilość odwiedzin danej strony czy jej podstron.

Mi się wydaje, że ilość podstron ale tu pisze, ze chodzi chyba o odwiedziny https://www.i-slownik.pl/1,1317,site.html

ta strona https://alexa.com/topsites/countries;0/PL jest uszeregowana od ilości odwiedzin, czy ilości podstron?

bo peb ma bardzo wysoką pozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności