Skocz do zawartości

Bogdan.at


Bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

a sam nie jestem specjalnie dobry w tworzeniu grafiki i kodowaniu
Kolejną sprawą jest to, że nie mam zbyt wiele czasu na takie rzeczy
No to jak jest tak jak piszesz to jest malinowa strona, żebyś zobaczył moją pierwszą :) , tylko ja nie jechałem na szablonach tylko sam coś tam płodziłem, to Twoja jest bomba przy tamtej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, dlatego wolę się najpierw nauczyć dobrą grafikę robić itp, żeby to wyglądało :) Mam już jeden projekt zaczęty, ale na razie wygląda to beznadziejnie... Może teraz nie wygląda strona bombowo, ale na pewno lepiej niż gdybym dał na nią te swoje wypociny niedokończone. Pewnie jeszcze więcej osób zrezygnowałoby z wchodzenia na bloga B) Ale zacznę nad tym intensywniej pracować, w wakacje mam trochę więcej czasu, więc mam nadzieję, że czegoś się nauczę robić lepszego przez ten czas.

Do tej pory bardziej się skupiałem na pozycjonowaniu, bo to chyba wychodzi m najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bogus - masz swietnie zoptymalizowana strone, jak miliony innych stron robionych pod swle

one tez maja unikalna tresc - do statlinka jak dodasz to za brak grafiki ci adek utnie punktasy

pod rotacyjne tez sie nie nadaje - bo zbyt maly site

tyle jest to wszystko warte i tyle o tym mozna napisac i nie unos sie, bo napisales 2 zdania od siebie na blogu - tutaj ludzie robia lepsze strony pod zaplecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronę pozycjonuję dla zwiększenia jej popularności po prostu. Nic poza tym :) Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Cieszy mnie to, że licznik odwiedzin idzie w górę B)

Hmmm...niczym się nie uniosłem. Może troszkę zirytowałem... Skoro nie czytałeś, to skąd wiesz ile napisałem od siebie?

Staram się pisać sam, jeśli nie mam czasu to sklejam teksty z różnych stron w jedną kupę, żeby nie było słowo w słowo (po co kopiować tekst, który można sobie przeczytać gdzie indziej. Jeśli już się coś takiego zdarzy to tylko, gdy nie mam czasu po prostu, a nie chcę żeby strona pusta stała), lub dodaję coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka będzie odstraszać każdego pozycjonera, bo obecnie jest chyba jedną z najbardziej popularnych w sieci i wielokrotnie (kilkaset tysięcy blogów/zapleczówek) powielonych. Poszukaj czegoś bardziej unikalnego, albo kup coś na jednym z płatnych serwisów za 20$ czy tam 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności