Skocz do zawartości

Jak to jest z tą WP ??


seba17

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, wiem że index jest mu po to, by zmnienić meta - tylko po jakie licho?

Przepis, o którym piszecie wcześniej, też nie do końca się sprawdza. Są strony na dobrych pozycjach bez wielu słów kluczowych w opisie. Może jest to ręczne ustawianie wyników.

Wątpie też, aby wysyłanie sms-ów po kilka razy przyniosło skutki dla mocno obsadzonych haseł.

Jak zredagujesz opis, w którym słowo kluczowe będzie powtarzało się 7-9 razy? I co w tym przypadku z innymi słowami? Uda Ci się na jedno, reszta - kosmos. Jeżeli nawet uda się - to jest to sposób na wypozycjonowanie jednej lub najwyżej kilku stron - gdy jest ich ok 300 to co zrobić? Kredyt?

Musi tu być jeszcze coś i chyba nie należy z miejsca odrzucać innych możliwości, nawet wtedy, gdy wydają się nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wp.pl jest polską wyszukiwarką opartą o mechanizmy NetSprint. W pierwszej kolejności w wynikach wyszukiwania wyświetlane są strony z Katalogu Wirtualnej Polski (https://katalog.wp.pl) , uszeregowane według trafności, dlatego chcąc uzyskać wysoką pozycję w tej wyszukiwarce nie wolno zapomnieć o dodaniu swojej witryny do jej katalogu. Trafność obliczana jest na podstawie ilości wystąpień danego wyrażenia w tytule, adresie, opisie i słowach kluczowych, podanych podczas zgłaszania serwisu do Katalogu WP, a zatem po wpisaniu w wyszukiwarce słowa np. "komputery", witryna, której tytuł i adres (np. www.komputery.pl) zawiera ten wyraz, będzie wyżej, niż strona, która zawiera to słowo np. tylko w tytule. Po wyczerpaniu stron z Katalogu WP zawierających szukane informacje, wyświetlane są wyniki z systemu NetSprint, który szczególna uwagę zwraca na znaczniki META, tytuł (TITLE), ilość linków ze stron zewnętrznych prowadzących do danego serwisu (link popularity), nagłówki H1 - H6, zawartość słów kluczowych we właściwej treści witryny oraz opisy plików graficznych (znacznik IMG z parametrem ALT i/lub TITLE).

Źródło: Na co zwracają uwagę wyszukiwarki przy tworzeniu rankingu stron

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po 1 - "Pozycjonowanie to opcja dożywotnia, efekty będą non stop w wyszukiwarkach!" - FAŁSZ. Wszystko zależy od tego czy Cię konkurencja nie przeskoczy i czy np. po pewnym czasie wyszukiwarki nie znajdą spamu, albo od tego czy ktoś tego spamu nie podkabluje... i od paru innych elementów.

Po 2 - Jedną z podstaw pozycjonowania jest optymalizacja kodu, więc na pewno pozycjonerowi będzie potrzebny index. Jest on potrzebny m.in. do zmiany metatagów, ale poza nimi uzupełnia się alty, title itp. oraz należy wstawić nagłówki w odpowiednie miejsca. Można nawet przebudować całą stronę, jeśli kod jest na tyle zły, że przez niego mogą być problemy z osiągnięciem wysokiej pozycji. Jednak taki pozycjoner za 10 zł, który chce uzyskać szybkie efekty, będzie spamował przesadzając w każdym możliwym miejscu ze słowami kluczowymi i zapewne ukryje tekst, na co jest kilka sposobów.

Po 3 - 10 zł? Zobacz ile na tym forum jest postów, ile trzeba czytać, żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Czy uważasz, że ktoś kto się na tym zna, zajmie się pozycjonowaniem za takie grosze?

Po 4 - tak, tacy kolesie naciągają bo wiedzą, że Ty się nie znasz i nagadają Ci tylko tego, że osiągniesz wysokie, dożywotnie pozycje itp. Zapominają tylko wspomnieć, że bana też możesz dostać.

Po 5 - wyprowadźcie mnie z błędu jeśli coś źle napisałam :)

PS. Oops, przepraszam za odkopanie tak starego tematu. Szukałam czegoś i trafiłam na ten temat, ale nie zauważyłam, że od tak dawna nikt się w nim nie wypowiadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności