Skocz do zawartości

Jaki SEO mini sklep?


minicrm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sporo jest takich sklepow autorskich ze jak kupisz to masz gwarancje ze bledy beda latane za free plus np. jak bys sobie zazyczyl new modul to nie musisz szukac bog wie kogo i gdzie

jak ja bym bral silnik pod sklep i myslal powaznie o biznesie na lata to tylko autorski i to nie ma dwoch zdan no chyba ze ktos sie zna na php i sobie sam skrobie w opensource silnikach to inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o mały sklep

I teraz zależy czy chcesz się grzebać w kodzie czy nie... zcy masz jakieś inne wygórowane wymagania czy nie...

Ja polecam Zencart - pomoc techniczna jest wręcz zbędna bo na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź na forum niestety na oficjalnym angielskim.

Prestashop jest fajny ale jak chcesz dodatki do tego czasami słono kosztują. Ostatnio widziałem moduł "kupna bez logowania" - 54Euro lol

Plusem jest jednaj wg mnie prężniejszy rozwój - myślę że warto się jemu przyglądać.

Oscomerce odradzam jeżeli chcesz przerabiać np template - powinno się go wdrożyć przed instalacją.

Mam jeszcze jedną propozycję ale płatną: KQS - prawda dawno nie korzystałem ale pamiętam że pozostawił po sobie bardzo miłe wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KQS

Zakodowane pliki wiec samemu w razie potrzeby nic nie zmienisz :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z opensource jest tylko jeden problem taki malutki maluteńki :blush: wszyscy znająd kod a co za tym idzie znają dziury za które kto odpowada jak się coś stanie?

A ja się coś stanie w sklepie zrobionym przez firmę Xann Internet Solutions to jaką odpowiedzialność ponosi firma za powstałe szkody?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadną. Jak w przypadku każdego closed source.

A i prawdopodobnie firma na zgłoszenie błędu w skrypcie by nie zareagowała, chyba że info o dziurze by się wrzuciło na tureckie fora warezowe. Mało który producent softu closed source chętnie wydaje uaktualnienia, a co tu mówić o jego odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak w końcu jest?

No ale może ta Xann Internet Solutions firma jest inna i pokrywa powstałe szkody wynikające z dziur w skrypcie?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności