Skocz do zawartości

Ćwiczenia mięśni brzucha


xxxlhxxx

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jeśli można wiedzieć? sam też swego czasu ćwiczyłem i mogę tylko potwierdzić słowa goszcza;)

Łódź, ale żaden ze znanych klubów :(

Ja robię co 2-3 dzień 5 serii pompek po 12 plus 30 brzuszków. Mi starczy, żeby stopniowo wzmocnić się.

Ps. Znacie jakiś sposób żeby przytyć? Bo ważę tylko 70kg przy 183cm... ;-)

To wcale nie jest tak mało ;) Siłka (3 razy w tygodniu) + zwiększ ilość posiłków do 5 + pokupuj odżywki. Bez siłki i odpowiedniej diety będzie ciężko. Na pompkach i brzuszkach masy nie zrobisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie zależy mi na byciu przypakowanym jak statystyczny 'dres'.

I chcę naturalnie to rozwiązać, a nie na białku z tabletek. :D

zwiększ ilość posiłków do 5

Musiałbym więc zmiejszyć ilość posiłków, bo jem mało a często :(

Robiłem też wspomniane A6W, efekty super, ale poczekam aż trochę przytyję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, ale białka w tabletkach raczej nie robią bo byś musiał się tego nałykać sporo :D Jak nie chcesz mięśni to możesz zacznij się stołować w macu? :(

A tak na serio już - spróbuj jeść w odstępach przynajmniej 2-3 godzinowych 4-5 posiłków dziennie. Nie podjadaj, nie jedz małych posiłków. Ogranicz brzuszki czy bieganie, siłownia nie zrobi z Ciebie mutanta, a białko to raczej w miarę naturalne jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do 30stki. Samo przyjdzie :D

nie u wszystkich :( ja wiek mam, a jak byłem szczupły, tak i jestem nadal, nawet se żone wziełem, bo mówili, żona będzie to i masa (brzuszka) przybędzie... 6 lat mnie karmi, a efektu nie widać... a gotuje, że ho ho... :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbym więc zmiejszyć ilość posiłków, bo jem mało a często :D

To jest właśnie lepiej, gorzej jeść rzadko i dużo.

P.S.

Białko jest w proszku - i wielkich wiadrach. :( zwykle z serwatek, kurzych jaj albo sojowe lub też pomieszane, pewnie są tam chemikalia typu E- itp., ale jak wszędzie.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Znacie jakiś sposób żeby przytyć? Bo ważę tylko 70kg przy 183cm... ;-)

Poczekaj do 30stki. Samo przyjdzie :D

Szczera prawda :( Przed trzydziestką 75kg i 185cm a teraz to sie nie będę chwalił :(

I codziennie 20km na rowerze do pracy , i nie pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, na którym etapie jesteś?

Przy pierwszym nie widzisz jak lejesz

Przy drugim nie widzisz jak stoi

Przy trzecim nie widzisz kto robi loda

:D

Tak czy inaczej trzeba schudnąć, od dawna to sobie mówię tyle, że właśnie pije piwo i jem chipsy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności