Skocz do zawartości

O co chodzi z WEBD.PL ?


neox

Rekomendowane odpowiedzi

po drugie: kto bedzie sie bawil w zbieranie 5zl/na miesiąc? oczywistym jest, że najtańsze pakiety powinny byc płatne rocznie.

Operator bierze "prowizje" 60%... Przykre, ale ludzie na to idą ;]

Masz rację, tylko czy wziąłeś pod uwagę ludzi którzy wolą wykorzystać swój limit z abonamentu na komórę niż zapłacić oddzielnie :?:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platnosc za uslugi hostingowe ma miejsce poprzez es em es premium - a tego typu es em es ów abonament juz chyba nie obejmuje :-)

Dziekuje Panstwu.

Nie ma za co :)

W Jednej Ideii ja mam mozliwość że SMS-y Premium są odliczane od tzw. Przedpłaty .

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba przyjdzie mi zweryfikować zdanie.

Od pewnego czasu na serwerze na którym mam konto jest problem z kodowaniem. Przeważnie jest dobrze, ale są takie godziny kiedy zamiast liter ze znakami diaktrycznymi pojawiają się "?". Później wszystko wraca do normy i tak w kółko... trwa to średnio kilka godzin podczas doby.

Admini "badają problem" ... hurra.

[-(

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

w sumie, doszukuje sie dziury w całym, gdyz mam spore problemy.

na początku gdy dostałam zleconko, serwer miał spore problemy i dostępnością (to był luty, marzec, kwiecień) strona często, bo średnio po 3 razy dziennie była niedostępna, googlowi cos sie nie spodobało i przestał "ufac stronkom" często je wyrzucając z indexu, dopiero teraz zaczyna sie wszystko stabilizować, moimo iz nadal zdarzaja sie jednorazowe przerwy w dostepności serwera.

Czy jest tak pieknie? sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer miał spore problemy i dostępnością (to był luty, marzec, kwiecień) strona często, bo średnio po 3 razy dziennie była niedostępna, googlowi cos sie nie spodobało i przestał "ufac stronkom" często je wyrzucając z indexu, dopiero teraz zaczyna sie wszystko stabilizować, moimo iz nadal zdarzaja sie jednorazowe przerwy w dostepności serwera.

87035[/snapback]

Dobrze że to napisałaś, jest tylu zachwalaczy webd.pl że przydają się takie głosy.

Mam takie doświadczenia z tanihost i neostradą, efekt podobny: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=9376&hl=

Z braku pieniędzy już lepiej korzystać z darmowych hostów, na niektórych nie ma dużych reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zdarzyła im się wpadka: raz jeden z serwerów, akurat ten, na którym miałem konto, miał awarie (podobno) i wszystkie konta z tego serwa zostały wyzerowane.

68057[/snapback]

ta wpadka byla dosc obszernie opisana w Hakingu :)

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie, doszukuje sie dziury w całym, gdyz mam spore problemy.

na początku gdy dostałam zleconko, serwer miał spore problemy i dostępnością (to był luty, marzec, kwiecień) strona często, bo średnio po 3 razy dziennie była niedostępna, googlowi cos sie nie spodobało i przestał "ufac stronkom" często je wyrzucając z indexu, dopiero teraz zaczyna sie wszystko stabilizować, moimo iz nadal zdarzaja sie jednorazowe przerwy w dostepności serwera.

Czy jest tak pieknie? sama nie wiem...

87035[/snapback]

Możesz napisać skąd to wiesz ? W jaki sposób stwierdziłaś takie kłopoty Googla ?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd to wiem? nie wiem- to są moje domysły- bo nie wiem czy ktokolwiek mógł by powiedzieć że na 100% problem lezy w tym miejscu. Stwierdziłam to na podstawie obserwacji.A skoro strona zaraz po padach serwera albo wyskakuje z indexu (nowe stronki), albo spada o 200 pozycji, momo iz zadnych innych zmian nie dokonano, to czyja może byc to wina? Do tego wszystkie stonki niesamowicie trudno było wbic choćby na 4tą stronę wyników. Olinkowane były dobrze,żadnego spamu, ponad 600 zaindexowanych podstron, konkuręcja średnia. Odkąd problemy z serwerem ustabilizowały sie, jakos problemów wiekszych już nie mam. takie jest moje zdanie, i właśnie po stronie serwera doszukuje sie powodów.

Pozdrawiam gorąco- i zyczę Wam - byście takich problemów nie mieli :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

hostuję na webd.pl dwie strony moich klientów.

webd.pl na początku działalności mialo troszkę małych wpadek, ale od około roku jest ok.

i moge powiedzieć, że za taką cenę webd.pl oferuje naprawdę dość dobre usługi.

co do pozycjonowania,

(domeny .*pl są wykupione w www.xip.pl <- lepszej obsługi nie znam :)

i pomimo strasznej konkurencji na te słowa które pozycjonuję,

nie widzę powiązania aby serwery webd.pl dzialały na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet Extra na webd i ... wbrew wcześniejszym opiniom wcale nie chuchają i dmuchają :D

Ogólnie nie jest źle, ale ostatnio czekałem długo na odpowiedź w sprawie faktury.

Kolejną sprawą, która mi się nie spodobała dotyczyła tego, że chciałem uruchomic program do obsługi gier multiplayer a administrator powiedział mi, że zrobi to ale licząc 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy - miał do wpisania jedną komendę w shellu .... 50 zł za kilka sekund to moim zdaniem za dużo (zwłaszcza, że płacę nie mało za konto bo co miesiąc dokupuje transferu za drugie tyle co sama opłata :/ )

I jeszcze jedna wpadka jaką zanotowałem dotyczyła tego, że miałem nadpłate na dodatkowy transder a Pani z webd nie zwiększyła limitu mimo moich kilku wiadomości i dopiero jak zadzwoniłem 3 razy zauważyła, że pieniądze są już na koncie - w wyniku tego strona przez 2 dni była wyłączona nie z mojej winy.

Ale ogólnie po doświadczeniach z poprzedniej firmy hostingowej przyznaję, ze webd jest dość dobrą firmą w tych sprawach (zwłaszcza patrząc na ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności