Skocz do zawartości

Chyba mam filtr? Może ktoś potwierdzić?


djurek

Rekomendowane odpowiedzi

jest jak się okazuje... zobacz stronkę https://przeprowadzki.pl/432-Olsztyn.aspx t i powiedz czym się rożni od mojej? Ona ma 40 000 miast a ja tylko 300.

DUDE: Widzę ludzie wypowiadają sie w rożnych kwestiach nie mają pojęcia o seo chyba bo forum googli i pio to nie wszystko jak sie okazuje... Porady googli i rzeczywistość googli to dwie rożne rzeczy, a podpieranie sie jakimis forami nie znając rzeczywistości jest mega śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jaksąjuz po 5 filtrach to taktyki nie zmienili wiec pisanie ze spamuje wyszukiwarki moja strona jest bezwartościowa wydaje mi sie śmieszne..

Reasumując nikt nie jest w stanie ogarnąć winy filtra tylko można sie domyślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisalem, ze twoja strona jest bezwartosciowa!

Tylko wrocilem uwadze, ze allegro.pl gazeta.pl i setki innych stron, ktore maja 8+/10+/14+ lat historie w G, moga pozwolic sobie na cos, co na nowej domene najczesciej koncze sie filtrem.

PS: Nie pisze, ze to dobre albo zle, w koncu kogo to obchodzi! To algo G!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djurek: i tu na PIO i na forum Gugla dostałes te same odpowiedzi - jeszcze Ci mało ? masz problem z filtrem zastosuj się do wskazówek kolegów (i -żanek też) a nie beczysz. To nei my dajemy filtry tylko Google - zapytałeś: dostałes odpowiedź - chcesz komuś coś udowdnić ? To udowodnij Google że masz rację ;)

a racji nie masz skoro masz fitlra. i tyle w tym temacie.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedz na forum google to więcej os się wypowiada niż ma pojecie ew jakieś doświadczenia z tym związane ale cóż...

Jak czytałeś na forum googli to doradzał tam mi człowiek który podpier... strony do googli więc nie jest on chyba dobrym doradca?

Jak nie chcesz to nie odpowiadaj na post... nie mowie ze TY ale jak widzę większość ludzi to podłapało frazę filtr i używanie tego terminu staje się modne jak samo pozycjonowanie.

Najłatwiej powiedzieć ze ktoś ma filtr, bo nikt nie wiem jak to dokładnie zweryfikować jaka jest specyfikacja co do tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w forumowej wyszukiwarce "jak rozpoznac filtr" i sprawdz czy go masz, skoro dziwna duma nie pozwala Ci sluchac rad osob ze sporym doswiadczeniem, ktore staraja Ci sie pomoc.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz czy to filtr skoro wiesz:

Najłatwiej powiedzieć ze ktoś ma filtr, bo nikt nie wiem jak to dokładnie zweryfikować jaka jest specyfikacja co do tego zjawiska.

Sprawdzanie polega na tym że porównujesz konkurencję i wiesz gdzie powinieneś być a gdzie jesteś. Nikt nie napisze narzędzia które będzie podawało po wpisaniu adresu krótko filtr czy nie, bo się nie da.

Stronę wzorujesz na konkurencji ze stażem i jak wszyscy Ci piszą że Google różnie traktuje stare i nowe domeny i że prawdopodobnie masz filtr za farmę linków to się obrażasz. Jest taki fajny test na fabryce spamu jak linki wychodzące obniżają pozycję strony, więc tam też możesz poszukać klucza. Trochę więcej pokory kolego bo Google jest nieprzewidywalne i subiektywne jak ludzie, którzy tam pracują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedz na forum google to więcej os się wypowiada niż ma pojecie ew jakieś doświadczenia z tym związane ale cóż...

Jak czytałeś na forum googli to doradzał tam mi człowiek który podpier... strony do googli więc nie jest on chyba dobrym doradca?

Jak nie chcesz to nie odpowiadaj na post... nie mowie ze TY ale jak widzę większość ludzi to podłapało frazę filtr i używanie tego terminu staje się modne jak samo pozycjonowanie.

Najłatwiej powiedzieć ze ktoś ma filtr, bo nikt nie wiem jak to dokładnie zweryfikować jaka jest specyfikacja co do tego zjawiska.

ja mam filtry - różne, głównie pochodza z ... tego że mnie ktoś podpieprzył i tyle. Za co ? z reguł za nietemtayczne linki i zerową rteesc na niektorych stronach. 99% zstron mam w filtrze - ale to hartuje i pomaga ;) jakies drobne 60 serwisow ...

a takich podchrzaniaczy jest CAAAŁE mnostwo - przywyczaj sie ze w Polsce łatwiej być przegranym niż umieć współzawodniczyć.

na zdjecie filtra nie ma rady. z reguły mowi sie: przczytaj poradnik G dla webmajsterow, zrob content i zrob reinclusion. kazdy filtr moze byc inny.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz stronkę dokładnie zanim zaczniesz pisać głupoty kolego.

Porady przeprowadzkowe...

Na każej podstronie masz ten sam content (w dwóch, może trzech konfiguracjach). Te całą treść możesz zmieścić na kilku podstronach (i wtedy Twoja strona mogłaby jeszcze funcjonować z powodzeniem w Google). Twoje menu po prawej wygląda jak wylęgarnia linków wewnętrznych a pod każdym linkiem to samo (jeden schemat albo drugi) z tym samym contentem.

Ponadto Google jako wyszukiwarka wzbogacona jest o czynnik ludzki - podpierdalaczy. Dopóki algorytm nie jest wyczulowny na takie strony, a nie będzie dopóki nie będzie wyposażony w sztuczną inteligencję, to tacy "kick off" moderatorzy będą normą. Ja np nie mam czasu się w to bawić, ale szukając przeprowadzek i trafiając na Twoją stronę po 2-3 podstonach byłbym bardzo poirytowany i nie chciałbym na taką stronę już nigdy więcej trafić. Więc nie dziw się, że masz filtr.

A jak nie tolerujesz zdań innych, to po co zadawałeś w ogóle pytanie... Aby się utwierdzić w swojej nieomylności i krzyczeć że Google jest be itp.

Co do wyjścia z filtra to możesz wyjść jedynie "naturalnie" - czyli linkując z mocnych stron. Wątpię aby ktoś z Quality Search Google puścił Twoja stronę, aby zaśmiecała dalej SERPy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności