Skocz do zawartości

Problem z home.pl


Mayo

Rekomendowane odpowiedzi

Taki przykład:

Mam na home.pl serwer oraz domenę.

Załóżmy, że domena.pl jest przekierowania na podkatalog: /domena

W katalogu /domena mam plik index.php którzy korzysta z innego pliku php tak jak to jest poniżej:

require_once(/../lib/lib.php');

Jak ustawić, żeby to działało ?

Pan z obsługi home.pl powiedział mi, że nie da się aby plik z domeny korzystał z katalogu powyżej domeny.

Zasugerował mi abym przekierował na główny domenę i potem htaccessem sobie zrobił, żeby domena przekierowywała na podkatalog jaki chcę. To rozwiązanie mnie jednak nie interesuje, na mojej domenie wiele plików jest wygenerowanych automatycznie przez framework i dlatego potem są ściezki z nie potrzebnym katalogiem domena i dla mnie to odpada.

Jak zrobić, żeby przekierowanie na podkatalog umożliwiało korzystanie z plików z katalogu wyżej ?

Kiedyś to na innym koncie na home.pk do którego już nie mam dostępu. Działało wtedy, tylko nie wiem już jak to skonfigurowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności