Skocz do zawartości

Dizwna sytuacja z linkami


ghacek

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dziś spotkałem się dziwną sytuacją, wchodzę na jakiś katalog patrzę a tam w stopce linki do moich artykułów na zewnętrznych stronach. Na początku pomyślałem e-weblink bo nim leciutko (około1000pkt.) linkuje swoje artykuły. Mimo, że anchory zgadzają się z e-weblink to jest kilka ale:

1. Wyświetlają się tylko 4 linki a w weblinku linkuję ich znacznie większą ilość

2. Linki wyświetlają się stosunkowo często 1/5-8 odświeżeń, podczas gdy na stronie z e-weblink odświeżając stronę 100 razy ani razu nie widziałem swojego linku.

Pytanie co jest grane? Czyżby właściciel linkował naturalnie w wewnętrznym SWL czy to może dopalanie konkurencji (jeśli tak to niezbyt efektywne).

Programista aplikacji webowych i pozycjoner w Edukey - Szkolenia komputerowe | programowanie w VBA

Polecam dobry i tani hosting w firmie masternet

logo-edukey-twojaeuropa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż dziś spotkałem się dziwną sytuacją, wchodzę na jakiś katalog patrzę a tam w stopce linki do moich artykułów na zewnętrznych stronach. Na początku pomyślałem e-weblink bo nim leciutko (około1000pkt.) linkuje swoje artykuły. Mimo, że anchory zgadzają się z e-weblink to jest kilka ale:

1. Wyświetlają się tylko 4 linki a w weblinku linkuję ich znacznie większą ilość

2. Linki wyświetlają się stosunkowo często 1/5-8 odświeżeń, podczas gdy na stronie z e-weblink odświeżając stronę 100 razy ani razu nie widziałem swojego linku.

Pytanie co jest grane? Czyżby właściciel linkował naturalnie w wewnętrznym SWL czy to może dopalanie konkurencji (jeśli tak to niezbyt efektywne).

Męcz administratora w tym serwisie lub na tamtym forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności