Skocz do zawartości

O co kmaman (linkme.pl)


NoRiskNoFun

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wytlumaczyc o co kaman z tymi linkami ??

Sprawa ma sie nastepująco,mam linki do mojej strony na klika forach (moze z 4 z duza iloscia zaindeksowanych postron ale i tak nie jestem na kazdej

, wpisalem sie do 50 katalogów min pr=4

i bawie sie w system wymiany linkow

odkąd zapisalem sie do linkme , dziennie przybywa mi ok 150 backlinks ... jak to mozliwe jak w systemie linkme dziennie mam ustawione 8 linkow ??

a co najgorsze strona mi spada, co sie dzieje ????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przybywa Ci linków, a Ty nie masz z tym nic wspólnego to jak myslisz? albo masz tak fajną stronę, że wszyscy do niej linkują, co nazywa sie linkowaniem naturalnym, albo jakiś pajac szerzy ideę: dzielimy sie punktami z konkurencją ;)

te 150 dziennie BL to masz od służszego czasu? może poprostu są to efekty Twojej pracy?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przybywa Ci linków, a Ty nie masz z tym nic wspólnego to jak myslisz? albo masz tak fajną stronę, że wszyscy do niej linkują, co nazywa sie linkowaniem naturalnym, albo jakiś pajac szerzy ideę: dzielimy sie punktami z konkurencją ;)

te 150 dziennie BL to masz od służszego czasu? może poprostu są to efekty Twojej pracy?

To sie dzieje od ok , 4 dni

mialem ok 600-700 a teraz ok 1300

co najgorsze strona mi spada , a i druga sprawa kiedys jak sprawdzalem ilosc backlinks to zawsze jakas mala wartosc w googlach mi pokazywalo a teraz stoi "zero"

a i pozycjonowalem tylko na jedną, fraze

strona ma półtora miesiąca, pr=3 flash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogą być dodatkowe linki wyświetlane losowo na podstronach serwisu gdzie trafił link - domyślnie linki mają zaznaczoną opcję "gwarantowane + losowe". A tak poza tym backlinki sprawdzaj albo w yahoo, albo poprzez webmasters tools.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK . juz wszystko wiem

A więc tak : Kupowalem na allegro linki do forach pr=4 , tam reklamuja sie z ilosciami podstron zaindeksowanych (niektorzy faktycznie mieli po kilka tysiecy)

ale po zakupie i po tygodniu google zaindeksowalo mi ok 200 z kazdego serwisu. Ostatnio przegladam i za 4 zl niby jakis link na forum pilkarskim pr=4 z zaindeksowanymi ok 50tys stron, sobie mysle a kupie co tam i tak google mi nie zaindeksuje wszystkiego , a tu bach,, dziennie przybywa mi ok 150 linkow bo google zaczyna indeksowac podstrony na tym forum i tak ok 75% BL mam z jednego forum, nie wiem czy to pozytywnie wplynie mi na strone, myslalem ze to rpzez wymiane linkow. A ogolnie ten system wymiany z linkme to jakas sciema .... same bezwartosciowe linki i nic wiecej . Zbieranie bezwartosciowych linkow zawsze cos daje ? czy nic nie wplywa na strone ?

A i jak to jest w kwestii strony przykladowo pr=4, i 1000 podstron tej samej strony . I jak kupuje link to na jednej stronie moj link widnieje w pr=4 a reszta nie ma takich wartosci co nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności