Skocz do zawartości

Pozycjonowanie stron coraz modniejsze


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie popularność zwiększyły SWL, taki e-weblink, szybko wybija w góre(potem szybki filtr, bo samymi rotacyjnymi ktoś pozycjonuje) i zakładane są "firmy" a teraz w wakacje to już w ogóle fachowców się znajdzie...

właśnie tak zepsuł się rynek SEO u nas - dzięki systemom i pozycjonerom (przez małe p). Dzięki nim mamy takie stawki jakie mamy - trzeba robić masę firm, aby zarobić trochę kasy, bo trzeba do tych pozycjonerów ceny opuszczać.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja sie nie zgadzam z tym co napisał stwór, forum PIO kształci pozycjonerów każdego dnia w przeciągu 5 lat wykształciło ich całą masę i jeszcze większa wykształci, wraz z rozwojem pozycjonowania jego świadomość staje się coraz większa i coraz więcej osób po nie sięga samemu, a im więcej pozycjonerów tym większą konkurencja , i SWL'e tu nic nie mają do gadania bo bez nich się śmiało można obejść , ciekawe dlaczego nikt nie jędze na addera przecież to jest stały SWL ale ma nazwe ciut inną :P

w każdej branży jest podobnie jak w naszej są firmy z marką i firmy robiące na czarno za połowę ceny z tego co robi duża firma , dlaczego tego nie muszę już tłumaczyć ale jak to w życiu też jedni wybierają markowe produkty inni liczą się z każdą złotówką - bo takie jest życie a nie bo są SWL'e

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgadzam z tym co napisał stwór, forum PIO kształci pozycjonerów każdego dnia w przeciągu 5 lat wykształciło ich całą masę

Większość z tej masy pozycjonuje SWL, tak są wykształceni.

jeszcze , ciekawe dlaczego nikt nie jędze na addera przecież to jest stały SWL ale ma nazwe ciut inną :P

Bo adder dzisiaj bardziej nadaje się do wypchania butów aby poprawić sobie wzrost niż do pozycjonowania.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś ustala niższą cenę to prawa wolnego rynku. SWL i Adder zepsuły rynek? A niby czym jest samo pozycjonowanie? Jest MANIPULACJĄ w wynikach wyszukiwań, więc psuje rynek samo przez się.

Programista aplikacji webowych i pozycjoner w Edukey - Szkolenia komputerowe | programowanie w VBA

Polecam dobry i tani hosting w firmie masternet

logo-edukey-twojaeuropa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xann, rozumiem że się nie zgadzasz bo to co napisałem godzi w twoje interes :P jakim jest e-weblink.com

Dodam jeszcze, że SWLe niszczą rynek nie tylko dlatego że pozycjonerzy (przez małe p) obniżają stawki, ale psują również wizerunek, ponieważ nieumiejętnie używając systemów wprowadzają strony różnych firm w filtry i inne g****, a potem firmy się zniechęcają do pozycjonowania.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwor konkurencja byla jest i zawsze bedzie w kazdej branzy. Nie mozemy sobie przywlaszczać prawa do wyłączności tylko dlatego ze my zaczęlismy 5 lat wczesniej a nowi są od np od roku. Inteligentny pozycjoner nie będzie marudzil ze jest masa piokemonów i trzeba zjezdzac z ceny, inteligentny pozycjoner a nie wątpie ze Ty do takich sie zaliczasz powinien sprytnie wykorzystać własnie te 5 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@'Stwor' - nie niegadzi w moje interesy e-weblink to jest 1/5 moich dochodów, (jeżeli ktoś nie dyzetyfikuje swoich dochodów może sie pewnego dnia obudzić z ręką w nocniku)

Twierdzenie że to wszysko przez SWL'e to sorry ale pokemoniada.

Stwor życiowe pytanie postaw sobie - ile klientów obsłużysz bez SWL'a moze 3 , ja mam ponad 800

@Bogdansenator - proszę nie odzywaj , oszczęć sobie wstudu

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podlinkował Xann w pierwszym poście to jakiś artykuł sponsorowany? Bo wygląda to tak jakby jedna z dwóch firm wymienionych w treści podesłała redaktorowi gotowy tekst do wklejenia na stronę. :P

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że SWLe niszczą rynek nie tylko dlatego że pozycjonerzy (przez małe p) obniżają stawki, ale psują również wizerunek, ponieważ nieumiejętnie używając systemów wprowadzają strony różnych firm w filtry i inne g****, a potem firmy się zniechęcają do pozycjonowania.

równie dobrze można zaliczyć filtr zdobywając linki z wartościowych, powiązanych tematycznie stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie popularność zwiększyły SWL, taki e-weblink, szybko wybija w góre(potem szybki filtr, bo samymi rotacyjnymi ktoś pozycjonuje) i zakładane są "firmy" a teraz w wakacje to już w ogóle fachowców się znajdzie...

właśnie tak zepsuł się rynek SEO u nas - dzięki systemom i pozycjonerom (przez małe p). Dzięki nim mamy takie stawki jakie mamy - trzeba robić masę firm, aby zarobić trochę kasy, bo trzeba do tych pozycjonerów ceny opuszczać.

Ja nie mam nic przeciw SWL, mało powiem dzięki nim mam kilku klientów którzy przyszli do mnie po tym jak firma "seo" ich robiła w inny sposób niż ja :P

Co do cen nic nie trzeba robić za grosze, po prostu pisze się swoje ceny jak nie pasuje to dziękuję i tyle.

Podam może przykład ma pewną firmę która przyszła do mnie z polecenia po wycenie fraz Pan powiedział, strasznie pan jest drogi. Okazało się ze firma tam ma już 5 stron które pozycjonuje ktoś inny za dużo mniejsza $. jednak że byłem z polecenia to się zgodzili na moje warunki. Nie wiem jak to się stało ale po roku współpracy robię im wszystkie 6 stron i to za dużo większą kasę niż poprzednicy. Firma bardzo zadowolona mimo ze płaci jakieś 60 % niż wczesnej. Ciekawe czemu ?? Nie wiecie??

Przez nikogo nie trzeba spuszczać z ceny, to tylko wasza decyzja, która na pewno zależy od wielu czynników. Inaczej ja wycenie frazę i inaczej ktoś inny, a dlaczego bo ja mam już zaplecze za które już płace ileś tam $ na miesiąc a inni muszą je dopiero tworzyć i tak dalej.

Ogólnie temat rzeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwor życiowe pytanie postaw sobie - ile klientów obsłużysz bez SWL'a moze 3 , ja mam ponad 800

i ty to serio piszesz?

ani Adder ani Qlweb ani SWLe nie były / są w zamyśle złe, po prostu zaczęły być źle wykorzystywane i tyle

co do rynku; ktoś tu pisał że pokemony jadący tylko SWL nie psują go; otóż psują, na krótką metę ale jednak

mnie osobiście wypadło kilku klientów tylko dlatego że dostali znacznie niższe oferty, od kogo? można się tylko domyślać

oczywiście ktoś powie żadna strata; ten klient pewnie i tak kiedyś wróci bo najprawdopodobniej będzie źle obsługiwany - może i tak ale wszyscy wiemy że najwięcej inwestuje się w klienta na początku potem z reguły już tylko spija się śmietankę - i właśnie tą śmietankę ktoś sprząta ci sprzed nosa

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności