Skocz do zawartości

Fake PageRank


slawek1818

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam swoje forum, które przez jakiś czas stało na free hoście. Owy freehost pozwala na parkowanie domen, ale jest pewien wałek. Domena wpisana bez www punktowała oczywiście na moje forum, a wpisana "z www" na stronę tego freeshitu. Przez jakiś czas forum tak stało, google je indeksowało i w ogóle. W końcu przeniosłem się na płatny hosting, domena z www. punktuje na moje forum, jednak w wyszukiwarkach dalej jest adres forum bez www (ale ja nie o tym - zrobiłem przekierowanie 301). Chciałem sprawdzić PR domeny z WWW i okazało się, że ma ona PR3, jednak narzędzie którym sprawdzałem mówi, że jest to fake pagerank. Jak sprawdzić, czy to co owo narzędzie rzecze jest prawdą i ew. jak to naprawić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności