Skocz do zawartości

windows 7 - opinie


marioSQL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Klasyczny OT, ale dziwne, że się nikt nie wypowie w tej kwestii ;) Czyżby sami linuxowcy na PO byli :huh:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki jest czy tak jak pozostale windy?

Przy 2GB ram i włączonym pagefile można było nażekać, ale przy 4GB ram i wyłączonym pagefile działa szybko.

Tani hosting - GlowaNET.pl | Hosting na Litespeed | PHP 5.2 | MySQL 5.1

Pakiety już od 22zł rocznie! Hosting SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co najbardziej niezawodnym systemem z Microsoftu jest XP :huh:

A pod W7 podejrzewam, że sterowniki nie pasują i część programów (i większa część starszych gier) jest niekompatybilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod W7 podejrzewam, że sterowniki nie pasują i część programów (i większa część starszych gier) jest niekompatybilna.

Ja nie instalowałem pod Win 7 nawet jednego sterownika. Wszystko działa z fabrycznymi sterami, które są dołączone do Win 7.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o niezawodność i stabilność to polecam rzucić okiem na serwerowe systemy firmy Microsoft. A "siódemka" powinna być niebawem całkiem fajnym i stabilnym systemem.

PS. Nett, w świecie człowieka o ksywie Kukis wszystko jest możliwe... Przeczytaj więcej jego wypowiedzi na PiO to dowiesz się wielu niestworzonych rzeczy. Od pewnego czasu tylko "szefuje", nabija posty i na nerwy działa. Lepiej sobie zrobić przysługę i skorzystać z opcji "Ignoruj użytkownika". Polecam, pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neon103 Co do linux-a to mam jedno poważne zastrzeżenie: Problem z uruchomieniem Photoshopa :huh: Podobno w najnowszej wersji wine da rade odpalić CS3 jednak nie jest to stabilne działanie a co dopiero mówić o CS4.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linux z konsoli = TAK

Linux jako SO do pracy/zabawy = NIE

Windows XP do pracy i zabawy = TAK

Windows 7 = Oczekuje na final i mam wielkie nadzieje ;>

To tylko moja opinia ale uważam że gdyby był Linux jako Linux a nie Debian, Fedora czy coś tam innego to mało by to sens a nie tak jak teraz kupujesz laptopa i musisz modlić się o to aby wszystkie stery grały itp.

Windows 7 musi być dobry bo jak nie wypali to MS straci pozycje lidera na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności