Skocz do zawartości

Jaką domenę wybrać?


bredek

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym sugerował tak samo jak lords ;-) jeśli chcesz reklamowac się np w jakimś radiu internetowym to tym bardziej ;-) zrobisz sobie ładne przekierowanie i będzie gitara ;-) ewentualnie możesz wziąśc domeny w jakiejs promocji i po roku będziesz widział co i jak ;-)

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Weź obie w promocji a po roku będziesz wiedział. Ceny to nie jakiś majątek więc tym się nie sugeruj. Zrobisz przekierowanie czy to z IDN'a czy z nonIDN.

Pytanie jeszcze skąd chcesz mieć wejścia. Google np. daje wskazówkę "Czy chodziło Ci o Świat?" gdy wpiszemy "Swiat".

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejścia jak najbardziej napewno najwięcej z google... Ale niechce tutaj pozycjonować słowa "swiat", więc "Google np. daje wskazówkę "Czy chodziło Ci o Świat?" gdy wpiszemy "Swiat" " - nikt nie będzie musiał wpisywać tego słowa. Po prostu pasuje mi on do adresu , frazy i dlatego jest "swiata", a wydaję mi się że lepiej wybrać "swiata", bo tak jak kukis wspomniał ludzie się przyzwyczaili do takich domen i mało jest domen z "ś" itp... A i to chyba zabardzo znaczenia nie ma...

Nie wiesz kto do Ciebie dzwonił? Sprawdź w największej bazie numerów telefonów: https://czyj-numerek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google dobrze radzi sobie z literówkami i słowami pisanymi bez polskich znaków, więc nie masz się o co martwić. Ja osobiście albo bym rejestrował tylko swiat, albo obydwie i ustawił przekierowanie z świat na świat.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności