Skocz do zawartości

Zmiana wyglądu Windowsa XP


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jakiś czas temu na kompie chciałem zmienić wygląd systemu i wszystko ładnie pięknie, usunąłem ten styl cały razem z rejestrami jednak pozostał problem, jak chcę wgrać vista inspirit to wszystko się zmienia tylko nie menu i pasek zadań. Co mogło pójść nie tak, i jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być kilka :) :

1. styl, który chcesz "zaaplikować" jest uszkodzony,

2. Ty mogłeś namieszać robiąc to

... usunąłem ten styl cały razem z rejestrami
3. Możliwe, że masz viruska - był taki, który mieszał z wyglądem (nie pamiętam nazwy),

4. nie chodzi o to żebym się czepiał (bo sam korzystam), ale może po prostu Windows - przecież te wszystkie SP wychodzą też z jakiegoś powodu B)

Spróbuj wgrać inny styl ...

... jeżeli się uda - styl jest "pizgnięty" i musisz poszukać nowy,

... jeżeli się nie uda zostaje Ci masa innych przyczyn:

-- wtedy polecam się pobawić w trybie awaryjnym ...

-- lub przywrócić system z dnia przed usunięciem stylu (msconfig.exe) ...

-- lub jak to się w DOS-ie mówiło "format C:" :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już masz kompa? Poza tym ten dodatek co masz to zbytnio bym nie polecał - mam lepszy, vista mizer.

Nie mam, chodzi mi o brata kompa. Mój to jeszcze na diagnostyce jest, a później dopiero naprawa, o ile będzie koszt naprawy w miarę rozsądny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności