Skocz do zawartości

Problem z Usenetem


rgrgergrergf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Na wstępie zaznaczę, że jestem czytelnikiem tego forum od lat ale wcześniej nie miałem nic do powiedzenia ;)

Otóż mam duży problem z Usenetem. Od dosyć dawna udzielałem się mocno na pl.soc.prawo. Ostatnio przeglądałem sobie archiwum mojej tfurczości i nagle wielki szok. Jakiś czas temu puściłem prywatnego maila z tzw. danymi wrażliwymi w dodatku jeszcze z moim adresem. Korzystam z news.neostrada.pl i nie mogę tego w ogóle wycofać. Nie wiem co w tej sytuacji robić, gdzie pisać. Może ktoś ma jakieś bliższe doświadczenia z usenetem i mógłby mi coś poradzić...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za późno. rozeszło się po świecie. Nawet jakby na tym serwie poszedł cancel to i tak pewnie jest to już zassane na setkach innych, nie mówiąc juz o userach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności