Skocz do zawartości

Wycena zaplecza


Maenal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Możliwe, że nie tam gdzie trzeba umieszczam ten temat, ale niech tam ;)

Mam następujące pytanie. Jak sensownie wyceniać zaplecze?

Przypuśćmy, że zgłasza się do was człowiek, który mówi, że dla swojego serwisu potrzebuje zaplecza. Chciałby je u was kupić/zamówić. Tematyka topowa- niech będą opony :rotfl:

Zlecenie dotyczy min 60 serwisów na niezależnych domenach, rożnych IP itd

Jak można mu to wycenić? Jakie kwoty będą prawdopodobne? Tak na oko, mogą być widełki?

Pozdrawiam

Specjalny przewodnik po krakowskim Kazimierzu. Imprezy, knajpy, restauracje - Kazimierz bez tajemnic

Fantastyczny Gabinet kosmetyczny Kraków

Menopauza - objawy, przyczyny, leczenie w serwsie dedykownym problematyce kobiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosz hostingu, domen - podstawowy koszt,

Potem wyceniamy robociznę. W zależności czy na gotowcach tworzymy czy też nie wołamy odpowiednią kwotę. Potem za treści [możesz np brać 2zł od 1000 znakowego artykułu]. Dolicz do tej ceny jeszcze 20% które będą Twoim zarobkiem "na czysto" :-)

Myślę, że będzie to sprawiedliwa wycena.

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlicz podstawowe koszty (hosting/domena itp) + jak cenisz swoją pracę ;)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ;)

A czy ewentualnie osobno liczyć za pozycjonowanie tego zaplecza i, jak w przypadku blogów, liczyć za ich prowadzenie?

Specjalny przewodnik po krakowskim Kazimierzu. Imprezy, knajpy, restauracje - Kazimierz bez tajemnic

Fantastyczny Gabinet kosmetyczny Kraków

Menopauza - objawy, przyczyny, leczenie w serwsie dedykownym problematyce kobiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wzmocnić 60 serwisów to trzeba mieć sporo własnych zasobów ;)

nie trzeba :) wystarczy pomyslec a bedzie to samograj ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności