Skocz do zawartości

Najciekawsze oferty firm pozycjonerskich (na lipiec)


Avatarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukujemy firmy która zajęła by się wypozycjonowaniem naszego sklepu

eshop.hannah.pl (lub sklep.hannah.pl)

Wiem że takie zlecenia są dawane do innego działu, ale mi raczej chodzi o opinie o tych firmach.

Jaka firma według was jest godna polecenia. Nie chcę wykupić usługi i jakiegoś amatora który ma fajnie zrobioną stronę firmową itp.

Chciałbym ciekawą firmę ale (rzecz jasna) względnie tanią usługę.

Piszę tani bo jak znam mojego szefa to będzie ciężko z wyciągnięciem dużej kwoty.

Z góry dziękuje za wasz czas i pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście myślę, że będzie ciężko o jakąś wiarygodną opinię, skoro sporo osób z tego forum jest związana z takimi firmami lub sami prowadzą działalność w tej branży

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najtaniej dostać usługę a jak największą czerpać z tego kase, typowe podejście.

A jakie wg Ciebie jest bardziej typowe? Wywalić 5k zł/mc, a zarabiać 100zł ze sprzedaży? Jak ktoś w coś inwestuje, to z zamiarem zwrotu kosztów jak i przynajmniej 10% zyskiem.

Kompletnie nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01.

Trudno będzie o obiektywną opinię na forum, gdzie 50% zarabia na pozycjonowaniu a drugie 50% na nadzieję zarabiać w przyszłości :P

Może nie jest tak do końca, ale najlepszym rozwiązaniem będzie jak wyślesz zapytanie do kilku firm i później wybrane przedstawisz szefowi :(

02.

Gdyby zleceniodawca podchodził do tematu na zasadzie:

"Ja tu zarobić, a niewiele zapłacić?"

A zleceniobiorca na zasadzie:

"Jak tu zarobić, a się nie narobić?"

Byśmy mieli PKP (Pięknie K.... Pięknie) - za odpowiednią jakość wykonania trzeba zapłacić adekwatną do jakości cenę :unsure:

Pozdrawiam B)

P.S. Jest tylko jeden wyjątek :) - tanie wino:

Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma słów, nie ma analizy, zresztą dobrej analizy to za darmo nikt nie zrobi :unsure:

nie wiem co masz na myśli względnie tanio... nie wiem co masz na myśli pisząc cos w stylu szef nie da dużej kwoty...

ale na dobrą firmę to raczej się oszczędzać nie powinno, bo dostaniesz konkretny efekt :) a nie gdybanie, mydlenie oczu kaprysami G i innymi zachowaniami paranormalnymi :(

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności