Skocz do zawartości

pomysl dla pozycjonerow?


Guszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki pomysl powiedzmy ze kupil bym serwer reseller albo dedykowany i rozdawal pozycjonera za darmo pod zaplecza w zamian za link na tym myslicie ze to by mialo sens i by sie znalezli dobrzy pozycjonerzy zeby to mialo dla mnie sens? oczywiscie zadnych reklam by tam nie bylo wiec to nie ala darmowe hostingi wedlug mnie nic nie warte;) co o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z IP? Dałbyś każdemu inne?

Zaraz będzie "a mógłbym dostać dedyka nie umieszczając linków?" :)

Gdybym miał tak napisać to napisałbym od razu :) Autor przedstawił zasady więc albo się ich trzymamy albo po prostu wychodzimy z tematu. Jak to zawsze bywa coś za coś i nie miałbym nic przeciwko umieszczeniu linka za serwer :)

multikonto, recydywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.: Masz błąd w drugim linku w stopce

jaki blad?;p niewidze;pp

no a wiec co do reszty to z ip w miare mozliwosci serwera wiekszosc serwerow to bodajrze 5-10 ip na serwer mozna wiec moze niebedzie to jakas gigantyczna jakosc no ale postawic wartosciowa zaplecza i zadbac o wartosciowe linki to wedlug mnie ma sens ale ja sie nie znam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się dawać content na serwer kogoś kto:

ale ja sie nie znam:D

Weźmie layouty, bazy, grafikę i kopnie Was w tyłek.

Po poziomie wypowiedzi strzelam, ze autor wątku albo ma jakąś dysfunkcję dotyczącą pisania albo ma góra 14 lat.

e-weblink uznałem za najgorszy system wymiany linków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodziłbym w to, ale jakby zajął się tym ktoś z dłuższym stażem na PiO, bo mam podobne obawy, co perplexus.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poziomie wypowiedzi strzelam, ze autor wątku albo ma jakąś dysfunkcję dotyczącą pisania albo ma góra 14 lat.
Bardzo trafna uwaga! TAK przedstawiona oferta dyskwalifikują ją od razu jako godną uwagi :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dość nietypowy pomysł, myślę że znalazło by się tyle chętnych, że i dedyka zajadą :), ale Ci poważni, od których mógłbyś uzyskać naprawdę dobre linki raczej sceptycznie podejdą do takiej propozycji.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boicie się dawać content na serwer kogoś kto:
ale ja sie nie znam:D

Weźmie layouty, bazy, grafikę i kopnie Was w tyłek.

Po poziomie wypowiedzi strzelam, ze autor wątku albo ma jakąś dysfunkcję dotyczącą pisania albo ma góra 14 lat.

prawie trafiles 18 a dysfukcja to poprostu mieszkanie za granica tak wplywa na jezyk... a do brania layow itp to juz dziecinada niezalezy mi na layach a nawet nie na pelnych zapleczach tylko na linkach bo sam tworze spore zaplecze i potrzeba linkow a wydaje mi sie ze dedyk wyjdzie taniej i lepiej niz kupowac linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności