Skocz do zawartości

Oszukał na 58zł


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sumie to ta sprawa jest dziwna i śmierdzi na kilometr, chodzi oto, że katalogowałem dla gościa tą stronę LINK USUNIĘTY , zapłacił za nią tyle ile miał zapłacić. Później dostałem kolejne 3 strony od niego, jednak tutaj już nie zapłacił tych 58zł. Co prawda dane mam, bo widzę obok kwoty jaką przelał. Na gg niby go nie ma, albo udaje, że go nie ma. Gościu z tego co mi pisał, to miał kasę dostać od jakiejś firmy. Pieniądze na koncie miały być 2 tygodnie temu. W ogóle mam z nim zero kontaktu. Ja mogę tutaj podać dane tego typa, może wtedy się przebudzi i przeleje skradzione pieniądze. Bo jednak człowiek pracuje, a potem przyjdzie takich 2-3 i sporo kasy nie ma. Według was co mam robić ?

Pozdrawiam :)

Edit: usunąłem link przez pewną prośbę, choć temat dalej aktualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę na temat tego pana można znaleźć:

https://www.webinside.pl/forum/search.php?search_author=bobo8810
www.mojageneracja.pl/6558234/

W tym drugim jest parę numerów gg w znajomych - napisz na nie (jeżeli Ci zależy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gość powinien się po prostu wstydzić, powinien dostać link do tego wątku i się wypowiedzieć, najlepiej dla niego było by Cię po prostu przeprosić za swoją bezczelność i nieuszanowanie Twojej pracy, zapłacić 100% więcej niż jest Ci winny i porządnie się nad sobą zastanowić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale katalogowanie jest usługą płatną z góry - dziwie się że zaryzykowałeś BEZ UMOWY płatność dopiero po wykonaniu usługi.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe tez ze pojechal na wakacje:) , nieraz mam takich klientow , ktorzy naciskaja silnie na termin , i jak dzwonie do klienta okazuje sie ze przyjedzie za 3 tygodnie bo od 2 tygodni zagranica siedzi:)

inaczej mowiac jest strasznie duzo niepowaznych ludzi , a niekoniecznie nie uczciwych:) po prostu olewa Cie:) az w konicu pewnie zaplaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już zadowoliłoby mnie to, żeby dał jakiś znak życia - w przypadku gdy jest na wakacjach, ale nie tak, gadam z nim codziennie, na drugi dzień się budzę już nie odpisuje. A czy coś się stało, to nie wiem, jeżeli coś jednak faktycznie się stało, to napiszę tutaj w temacie, że gostek w końcu zapłacił, o ile w ogóle te pieniądze ujrzę. A jak jest na wakacjach to chyba jest w dzisiejszych czasach możliwość skontaktowania się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności