Skocz do zawartości

Oszukał na 58zł


bardyt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja osobiście nigdy nie wysyłam pracy przed przelewem, już nie raz, nie dwa zaufałem niektórym i później żałowałem, jednak ludziom nie warto ufać, trzeba do każdego podchodzić z dystansem, teraz najpierw przelew dopiero praca, jeszcze nikt z współpracujących ze mną na tym nie ucierpiał i nie ucierpi, ja dla przykładu jestem uczciwy, szkoda, że nie każdy jest godny zaufania no ale cóż, w końcu Polska...

Przypominam że istnieje coś takiego jak ochrona danych osobowych...

W takich sytuacjach ma to jakieś znaczenie? Gość zawinił i ochrona jego danych w tym wypadku jest nieistotna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było trzeba myśleć wcześniej.

Mam wrażenie, że to wszystko dziecinne potyczki... i to jeszcze bitwa o 60 zł.

Może dla Ciebie 60zł to jest nic, ale jakby nie było pracę wykonałem, kasę dostać powinienem, no chyba, że ty lubisz jak ktoś Tobie nie płaci. Od razu piszę, że nie zamierzam się tutaj kłócić.

P.S. KASA DOSZŁA - po krótkiej rozmowie z inną osobą, która mu to zleciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie płaćcie przed wykonaniem usługi !!

Teraz są wakacje na PiO liczba ogłoszeń zapisze teksty/dodam do katalogów wzrasta, zajmują się tym osoby które wogóle nie posiadają pojęcia o temacie, a chcą dorobić na lizaki. Wpłacisz takiemu 50 zł za katalogowanie, czy inną usługę, a on stwierdzi że w sumie żadna umowa go nie obowiązuje i się będzie cieszył z pieniędzy. Z ciekawości - jako że i ja oferuje takie usługi - zlecam czasem różne rzeczy, efekt jest taki że wpisy dodawane są przykłądowo wszystkie jednego dnia pomimo że chciałem żeby trochę rozłożyć. Poza tym nie wiedzą gdzie dodawać, dodają do przypadkowych katalogów nie patrząc na ich site, PR, czy inne wyznaczniki jakości.

Do tego dogadacie się na stałą współpracę która skończy się 1 września.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie płaćcie przed wykonaniem usługi !!

Teraz są wakacje na PiO liczba ogłoszeń zapisze teksty/dodam do katalogów wzrasta, zajmują się tym osoby które wogóle nie posiadają pojęcia o temacie, a chcą dorobić na lizaki. Wpłacisz takiemu 50 zł za katalogowanie, czy inną usługę, a on stwierdzi że w sumie żadna umowa go nie obowiązuje i się będzie cieszył z pieniędzy. Z ciekawości - jako że i ja oferuje takie usługi - zlecam czasem różne rzeczy, efekt jest taki że wpisy dodawane są przykłądowo wszystkie jednego dnia pomimo że chciałem żeby trochę rozłożyć. Poza tym nie wiedzą gdzie dodawać, dodają do przypadkowych katalogów nie patrząc na ich site, PR, czy inne wyznaczniki jakości.

Do tego dogadacie się na stałą współpracę która skończy się 1 września.

Dokladnie, znalazlem takiego wiesniaka na allegro nie pamietam ile to mnie wynieslo ale kolo 150zl mialy byc katalogi PR3-5, a tu wiesniak podsyla mi linki do katalogow na ktore bal bym sie wejsc a co dopiero umiescic link do stron pozycjonowanych.

Zadnych platnosci z gory, zgadzam sie z zaliczka bo to rzecz jasna i przyjeta ale absolutnie zadnej kasy z gory!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wszystkich marudzących, że sprawa o takie pieniądze, a nie inne. Rozumiem, ze dla Was być może 60zł to żadna kasa, ale który z Was przeleje ją na moje konto "od tak", skoro to są śmiesznie pieniądze? Chętnie podam dane do przelewu na PW. :placze: Mam znajomego, który nie odejdzie od kasy, dopóki nie dostanie nawet 2gr reszty. Nie jest biedny, ale nie toleruje oszustwa, a przy kasach "niestety nie mam drobnych" pomimo tego, że pełno żółciaków to rzecz normalna (policzcie sobie ile dziennie można sobie wyciągnąć oszukując do drugiego klienta na 10gr np. na stacji benzynowej czy w kasie w supermarkecie).

Sprawa lekko przesadzona, fakt. Ale każdy kiedyś zaczynał i doświadczenie zdobywa się z czasem m.in. na takich przypadkach. Zbyt szybko podałeś dane osobowe i link - pamiętaj, że czasem trzeba poczekać i nie nazywać od razu ludzi oszustami. :rolleyes: Miej też nauczkę na przyszłość. Co prawda płatność z góry odpada bez żadnej wiążącej umowy, ale np. raport wyślesz dopiero po wpłaceniu części płatności za pierwszym razem etc.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności