Skocz do zawartości

Laptop dla pozycjonera?


_kUtek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O kurcze. Przyznam szczerze, że chodziło mi o coś zupełnie innego, ale muszę poważnie przemyśleć zakup tego. Prezentuje się świetnie. Ceny wahają się od 3k do 4k, poczekam jeszcze trochę. Być może zainteresuje mnie w tym czasie jakiś netbook.

Ale dzięki Xann za namiar na to.. coś.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zupelnie innej polki - laptopa potrzebuje tylko do odpisywania na maile, sprawdzania statystyk itp, gdy nie ma mnie w domu.

Toshiba z modemem 3G, wsadzona karta sim Blueconnect i w efekcie ostatnio stalem w ogromnym korku ponad godzine i zamiast tracic czas sobie robilem swoje ;) Blueconnect sie sprawdza nawet, wbudowany modem = brak antenek itp, naprawde ciesze sie z zakupu :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie myślę nad tymi modelami:

1. Lenovo Y530

https://allegro.pl/item687286335_lenovo_y53...fikagf9600.html

2. Acer 6935G

https://allegro.pl/item681916003_acer_6935_...t_vhp_raty.html

Przystępna cena i nośne parametry ;)

Mojemu Acerkowi przyda się już emerytura :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Przyznam szczerze, że chodziło mi o coś zupełnie innego, ale muszę poważnie przemyśleć zakup tego. Prezentuje się świetnie. Ceny wahają się od 3k do 4k, poczekam jeszcze trochę. Być może zainteresuje mnie w tym czasie jakiś netbook.

Ale dzięki Xann za namiar na to.. coś.

dodam jeszcze ze mozna do niego dokupic dodatkowa baterie ktora wytrzymuje 9h ;) ciaglej pracy a na allegro mozna uszczelic w dobrej cenie go , jak by ktos chcial sie nim pobawc to bede go mial na seoparty do pomacania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intru a czy Twoja Toshiba ma GPS bo na allegro widziałem jeden model z GPS nawet ;) i taki netbook by mnie skusił, fajny maluszek

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przyznam szczerze, że chodziło mi o coś zupełnie innego, ale muszę poważnie przemyśleć zakup tego.

2k -> https://www.allegro.pl/item691847343_hp_com...orba_fv_gw.html

Tylko znajdź inny bez visty !

W tej cenie ma naprawdę dobre parametry no i żadne noname tylko HP. 2,5 godziny na baterii - posiada wszystko czego możesz potrzebować. No i ta cena.

Sam takiego używam w podróżach - warto.

p.s. do tego ciekawa oferta supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę pod temat: czy jeśli sporo czasu spędzamy przy lapku opłaca się brać matrycę 16" lub 17"? Komfort pracy jest odczuwalnie większy? I jaka jest wtedy różnica w podróżowaniu z nim (wszędzie jeżdżę samochodem)? Ogólnie - czy warto brać 17, lub 16"? :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam laptopów z kartą graficzną Intela ;)

a ja z nvidią... właśnie miesiąc po gwarancji umarła grafika nvidii w dellu :/

Dell co prawda przedłużył gware na te grafiki ale kupowana u firmy sprowadzającej z USA i czekam kolejny dzień na odpowiedź, czy uznają.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam HP serię Pavilion, nie wiem czy mają jeszcze w sprzedaży, ale sam używam dv9890ew i jestem zadowolony. Bateria przy normalnej pracy wytrzymuje z 2,5h.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie marzy jakiś GF. Już nigdy więcej zintegorwanych kart graficznych ;)

Ogólnie jeżeli chodzi o awarie to zdarzają się nawet najlepszym. Ja aktualnie zwracam głównie uwagę na wydajność.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Ogólnie - czy warto brać 17, lub 16"? ;)

Zdecydowanie tak.

W zasadzie przerzuciłem się w pełni na toshibę 17", a stacjonarka leży w kącie, i mimo tego że mój wzrok nie jest najlepszy ze względu na pewne specyficzne dolegliwości to komfort pracy + mobilność (ale raczej nie na dłuższe spacery po starówce z lapkiem w dłoni :() są wystarczające, aby nie powiedzieć, że zestawie i z osobna - doskonałe. Dodatkowo kilka prostych usprawnień jak np odpowiedni stolik/podstawka pod kątem coby ekran był na wysokości wzroku i problem bolących karko-pleców tak charakterystyczny dla użytkowników tego rodzaju sprzętu mamy z głowy. Do tego mysz plus ew dodatkowa klawiatura (podpiąłem, acz jakoś używam laptopowej - magia podstawki) i idea informacji podążającej za nami właśnie się spełnia :)

Zastanawiam się jeszcze nad modelem podanym przez intrudera do zastosowań typowo "wrzucić w plecak i odpalić w lesie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności