Skocz do zawartości

Laptop dla pozycjonera?


_kUtek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od półtorej roku mam Toshibę 15'4, następny komp będzie na pewno mniejszy - 12-13". Ale nie netbook, to ma mieć jakąś sensowną wydajność. Oprócz tego mam 22" LCD, więc jak koniecznie potrzebuję dużego ekranu, to siadam do biura.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już raz popełniłem taki błąd - nigdy więcej nie kupię laptopa do pracy. Laptop zawsze będzie laptopem. Owszem, warto go mieć, ale jako uzupełnienie PC, aby móc odebrać pocztę albo skrobnąć jakiś drobiaz w notatniku, albo zrobić prezentację u klienta. Oczywiście wszystko zależy od wymagań, bo jeśli wykorzystuje się kompa do pisania dokumentów w wordzie to można ograniczyc się tylko do lapka.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jeśli wykorzystuje się kompa do pisania dokumentów w wordzie to można ograniczyc się tylko do lapka.

Nieuprawiona wizja (komputerowego) świata.

Wszystko zależy od organizacji stanowiska plus parametrów laptopa/stacjonarnego.

Gdybym miał kategorycznie ujmować rzeczywistość napisałbym, że do codziennej pracy nie używałbym mniejszego (laptopa) niż 17" ponieważ w stosunku do 15,4" jest to spora różnica. Ale tak nie uczynię bowiem są zastępy osób, które z takimi piętnastkami obcują i mają się całkiem wydajnie.

I niekoniecznie spędzam czas na pisywanie w tekstowych, w nich też, niekiedy, ale nie na wyłączność. Jak i miliony innych zadowolonych z laptopów do codziennej pracy. Z różnymi programami, ale zawsze z pełnym zadowoleniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już raz popełniłem taki błąd - nigdy więcej nie kupię laptopa do pracy. Laptop zawsze będzie laptopem. Owszem, warto go mieć, ale jako uzupełnienie PC, aby móc odebrać pocztę albo skrobnąć jakiś drobiaz w notatniku, albo zrobić prezentację u klienta. Oczywiście wszystko zależy od wymagań, bo jeśli wykorzystuje się kompa do pisania dokumentów w wordzie to można ograniczyc się tylko do lapka.

wiesz wystarczy kupić dobrego laptopa i monitor jak Cie denerwuje "mały" ekranik, nawet klawiaturę sobie możesz podczepić, a laptop jako "stacjonarny" sprzęt do świetna sprawa, bo jak się gdzieś ruszasz to masz zawsze wszystko przy sobie a nie później plujesz sobie w twarz, że czegoś zapomniałeś

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laptop ma tą zaletę że jak d.pa od siedzenia boli to można się położyć :P

ja już stacjonarki do pracy nie kupie, rok temu przesiadłem się na laptopa 17'' i nie wracam :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności