Skocz do zawartości

Niemogę trafić w:(.....................................:D:)


Kil Bill

Jak daje sobie radę na Onecie z X(reklamami)??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak daje sobie radę na Onecie z X(reklamami)??

    • Kilkam jak spocona mysz żeby zamknać "badziejstwo"
      18
    • Uwielbiam te reklamy robie sobie screeny żeby powiesić nad łóżkiem
      4
    • Nie oglądam takich stron
      7
    • Klikam w te reklamy bo są swietne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

W tym wieku to podobno normalne: :( ale do rzeczy.

Reklamy z X (krzyżykiem opanowały Onet już od jakiegoś czasu)

W krzyżyk coraz trudniej trafić i zhaltować reklamę.

Inne duże serwisy powoli idą w ślad za Onetem

Do napisania postu zmusił mnie stary znajomy nie reformowalny Onetowiec który dziś po kilku latach zmienił stronę startową 8)

Czas wiec an opinie Wasze :P

Oczywiście ankieta

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie tylko Onet! Ostatnio taka mi się trafiła, że była większa od mojego monitora! (1280x1024). Paranoja, co się wyprawia. Kiedy w końcu serwisy zauważą, że w długoterminowym trandzie ich przychody spadną, zamiast wzrosnąć z powodu stosowania takich praktyk. Ludzie odejdą i już nie wrócą, a wtedy mogą wymyślać formy reklamy i najdroższe, jakie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa gorsze rzeczy. na napisy.info gdziekolwiek by nie kliknac to otwiera sie nowa strona. a wiadomo, ze wlazi sie na strone aby w cos klikac... tam to mnie dopiero nerwica bierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerio personal firewall do usuwania reklam i żadne gó**o nie wyskoczy. To mówię JA, a jak mówię to wiem, a skoro wiem to testowałem, a skoro polecam to sam używam, a skoro używam to jestem rozpustnik, a skoro jestem rozpustnik to pójdę do piekła buuuuuuuuuuuuuuuu :(

Wrśyv zlśyvfm, żr jvrfm jfmlfgxb an grzng cbmlpwbabjnavn gb zlśy gnx qnyrw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam FireFoxa + plugin FlashBlock :P Chcesz obejrzeć flasha, to musisz sobie na niego kliknąć, inaczej pozostanie przezroczysty z takim małym znaczkiem Play :( Stosuję od około miesiąca i zero stresów, chyba, że reklama jest naprawdę gigantyczna i zajmuje cały ekran, ale najczęściej to wystarcza.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem trafiam na takie reklamy, co po kliknięciu w [X] nic się nie dzieje. Przesunąć się nie da, a zasłania tekst. To już dopiero przegięcie!

Dziś przeszedłem się do skrzynki na listy, bo dawno nie była opróżniana. Poczułem się, jakbym sprawdzał pocztę e-mail po długiej nieobecności. Dobrze, że mam 2 ręce, bo jedną bym tego całego gówna nie zabrał ze sobą.

Dziś też byłem w Centrum, wychodzę z metra, a po obu stronach po kilka osób wciska mi ulotki, że ledwo przeszedłem.

W internecie sobie program zainstaluje, ale jak się bronić przed tymi rekalmami?

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mne szczytem bylo kiedys jak po wlaczeniu strony odpalil mi sie pelny ekran i nagle co widze - film reklamowy jakiegos leku na grype - ten sam co w TV :twisted: swoja droga niezle serwery musieli miec zeby mi szedl film na calym ekranie w czasie rzeczywistym

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności