Skocz do zawartości

Obowiązkowo telefon stacjonarny, czy wystarczy komórka?


Pomyslowy

Rekomendowane odpowiedzi

Sama komórka brzmi (raczej) mało poważnie, podobnie jak brak regonu/nipu na stronie.

Nikt jeszcze nie napisał o klasycznym przekierowaniu z numeru stacjonarnego na komórkę (*21*numer# - bez konieczności stosowania voip). U mnie przy tej ilości telefonów to podstawa.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie ma kto telefonu pilnować, dlatego podaję tylko komórkę

myślę że aktywna komórka jest 100 razy lepsza niż stacjonarny którego nikt nie podnosi...

dajcie spokój telefon jest wyznacznikiem sprawdzonej firmy?

zgodzę się z przedmówcą... nie te czasy

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tylko komórka, nie mam stacjonarki i.. nigdy w swoim życiu nie miałem. Od 11 lat tylko komórka.

Natomiast co do wpływu na "zaufanie" - jeszcze z 3-4 lata temu firma bez stacjonarki to dla mnie firma krzak. Obecnie też zwracam na to uwagę chociaż w mniejszym stopniu. Ale brane jest to pod uwagę. Jeżeli o firmie cokolwiek słyszałem / jest duża - bez stacjonarki OK. Natomiast jeżeli mam wątpliwości / zastanawiam się gdzie coś kupić - numer stacjonarny może być argumentem decydującym (2 firmy do wyboru, 50 na 50).

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. nie te czasy.

Z racji możliwości technicznych utrzymywałem VOIP z katowickim (032) "numerem stacjonarnym" i właśnie z niego rezygnuje. Bynajmniej nie chodzi o koszty które są stosunkowo niskie, tylko o to, że telefon ciągle głuchy, nie ma kto go odbierać, tylko sekretarka w kółko oddechy po drugiej stronie rejestruje :) Jeszcze rzucę okiem na przekierowania na mobile ale to już chyba zupełnie szkoda kasy na takie kombinacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności