Skocz do zawartości

Ja tego nie przeżyje to życie w strachu mnie wykończy !!!!


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Twoich pytan odnosnie spamu. 

Gdyz powstało zupełnie niepotrzebnie zamieszanie wokół spamu - nie o sam spam mi chodziło.

Moją intencją było tylko zwrocenie uwagi na zlosliwosci w stosunku do osby zglaszajacej spam (sz*) a nie uwzglednianie takiego spamu na stronie Beerbant, choć przyznaje to za zabawne by spamer zglaszal spam...

Szanuje cudze zdanie (szczególnie wtedy gdy jest rożne od mojego i na dokładkę poparte argumentami !).

Jeszcze raz podkeślę, że moją intencją nie było wywoływanie 'zamieszania' wokól spamu a jedynie uświadomienie tym, którzy bronili Beerbant, ze jest on takim samym spamerem jak kazdy inny spamer.

Pozwól, że tak jak każdy na tym forum beęde miał własne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
uwagi na zlosliwosci w stosunku do osby

Erbit przejrzyj posty tego kogoś, zwróć uwagę na temat pt 'Oficjalny komunikat z firmy SZ...', zwróć uwagę na masakryczne bicie piany w sprawie czystki w dmoz w kategorii pozycjonowanie, poszukaj historii spamu w domenie sz... itd itp

złośliwości? w stosunku do słabych psychicznie i bezbronnych? nie... a skąd! :)

zresztą ja też jestem spamerem, a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przejrzyj posty tego kogoś, zwróć uwagę na temat pt .....

Nie mam ochoty tego czynić - przyjmuje do wiadomosci wypowiedzi forowiczów jako prawdziwe - jesli ktos podaje ze sz* jest spamerem to chyba wie co pisze i ja w to wierze.

...zresztą ja też jestem spamerem, a co?

gratulacje, ja być może też jestem spamerem... choć staram sie nim nie być.

Pozdrawiam.

p.s. nadal podkreslam, ze chodzilo mi tylko o stronniczosc wypowiedzi forowiczow (notabene dziwne, ze Ci, ktorzy pisali na ten temat milczą a mnie obsiedli admini i modzi tego forum). Lepiej sobie darujcie bo bede zmuszony pozyczyc kajdanek z futerkiem krążących gdzieś po tym forum.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwa dni takich dyskusji i utrwali się synonim: spamer = pozycjoner :twisted:

albo beerbant = spamer :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strony za 9,99zł.

nie stać nie na dokładanie do interesu :)

bede zmuszony pozyczyc kajdanek z futerkiem

mam takie z tygrysim futerkiem mogę pozyczyć :oops: :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dyskusja wykroczyła poza ramy spamu wręcze wam prezenty

i rozejdzicie się do domu.

Yeden dla ciebie:

182556542642e4d323e1aed.jpg

Świstak z czujką ruchu, swiatła . Gwiżdze w czasie zmiany światła, przemieszczania się osób, zwierząt, przedmiotów

Beerbant

175579110742e4d38714a12.jpg

Zabawka golarka shook - w momęcie włączenia , lekko razi bezpiecznym prądem.

Erbit

86869652742e4d3cbf2c56.jpg

oczy żelowe w skali 1/1 - naturalny wygląd. Zabawka do robienia żartów - świetnie prezentują się w zupie, sałatce,kawie, ....

Kjadanki z fuferkiem rozlosowanę zostaną w póżniejszym terminie

66394232442e4d44b8cfe1.jpg

Pozdrawiam :)

Ps mam nowy sposób na ukrywanie linków w java sciript ale tak żeby tylko Google je widziały :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak wyjdzie na to, że spamuje BDSM :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności