Skocz do zawartości

ulubiony system operacyjny :)


infobank

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz może, czy 2x256 MB w trybie DUAL działa dużo szybciej niż 2x256 MB bez tego trybu? Mój kolega mówi, że różnica jest niewialka. Płyta główna: ASUS A7N8X-X.

Teoretyczne wartosci masz ponizej:

DDR 266 133 MHz 2100 MB/s 4200 MB/s

DDR 333 166 MHz 2700 MB/s 5400 MB/s

DDR 400 200 MHz 3200 MB/s 6400 MB/s

DDR 533 266 MHz 4200 MB/s 8400 MB/s

Wynika z tego, ze teoretyczna przepustowosc pamieci w trybie DUAL jest 2 x wieksza niz 1 kosci. W praktyce dzieki DualDDR zyskasz kilka % wzrostu wydajnosci. Moim zdaniem warto.

Pamietaj, ze tryb Dual dziala tylko na niektórych płytach głównych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i może niedługo będę mógł sobie legalnie ściągnąć nowego Windowsa

że tak powiem: ja nic nie wiem, nie znam sie i w ogóle nie wiem o co chodzi ale tu i ówdzie (chociaż ja nic nie wiem) pojawiły się takie relasy:

Microsoft.Internet.Explorer.7.Beta.1-WinBeta (10.27 MB)

Microsoft.Windows.Vista.Codename.Longhorn.Beta.1.32Bit.DVD.READ.NFO-WinBeta (2.47 GB)

AntiWPA.Beta.3.for.Microsoft.Windows.Vista.Longhorn.Beta.1.32Bit.And.64Bit.DVD.WinBeta.Releases-AntiWPA (214.29 kB)

więc można ściagnąć i potestować w domowym zaciszu. mnie ten IE ciekawi ale nie chce sobie syfu narobić więc olewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności