Skocz do zawartości

Atak tupu SEO


Qbexus

Rekomendowane odpowiedzi

W artykule https://webhosting.pl/Lot.447.i.SEO.poisoni...stydu.nie.znaja możemy przeczytać takie zdanie "Tragiczne wydarzenia związane z lotem 447 zaowocowały bardzo szybko atakiem typu SEO " i nie bardzo wiem czy się śmiać czy płakać. Określenie "atak seo" mnie dobiło. Do jednego worka zostało włożone SEO i spamerskie działania na wyszukiwarkach. Jak klienci po przeczytaniu takiego paszkwila mają mieć zaufanie do seo i pozycjonerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w sumie masz rację, gościa który zarżnął 100 osób nożem nazywa się "rzeźnikiem" a pirata drogowego "rajdowcem". Tylko ze w tym wypadku ani rajdowcy ani rzeźnicy raczej nie ucierpią a w seo trzeba klientom tłumaczyć że opisane przypadki nijak się mają do faktycznego pozycjonowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie za wikipedią: "działania zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i wyrażeń kluczowych."

Czym sie rożni pozycjonowanie dobrych stron od złych ? Ktoś kto wypozycjonował sobie virusy też ma z tego zysk.

Ja bym klientowi tlumaczył że pozycjonowanie ma też ciemną stronę. Przytłoczyć go angielszczyzną opisanych zjawisk i nie pisknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej raz na dwa dni mam próbę wejścia na serwer i osobiście podobne przekierowania zastosowałem tylko dla stałych IP które na 100% mi spamowały stronkę i umieszczały wulgaryzmy - czyli to w jakiś sposób broni moją stronę.

Nie spotkałem się z atakiem SEO do wymuszania kasy wykorzystując do tego celu wyniki G.

To jawna kradzież :D

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności