Skocz do zawartości

Skandal !


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Wisła odpadła na takim etapie pucharów, że ... szkoda gadać. Czy to zespół jest do bani czy polska piłka naprawde stuka od spodu dna ?

IMHO raczej wiślakom się po prostu ... nie chciało !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

myślałem po tytule topicu że jest jakaś większe afera na pio a tu tylko jakaś wisełka coś tam przegrała(przepraszam wszystkich kibiców ale fanem piłki to ja nie jestem :) ) jakoś zdążyłem przywyknąć do tych porażek w polskiej piłce także już mnie to nawet nie rusza :)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że coś poważnego, a tu że Skisła przegrała? Sorry :) Mazur Ełk i Jagiellonia Białystok rządzą :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dna już sięgnęlismy dawno, teraz pokazujemy, że można jeszcze niżej :)

edit: sam bym pewnie po 20 minutach biegania za piłką z nimi, mógłbym językiem sie owinąc wokół szyi, ale Oni to "zawodowcy", z tego zyją i za to im płacą...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego tylko tyle, ze piłka nożna w PL służy głównie do prania kasy tej brudniejszej i czystszej. A jakiekolwiek zmiany w PZPN nic nie dają bo każdy nowy już wie co ma robić. Taki drugi rząd powstał - ze mają swoją kadencje na najedzenie się z koryta i muszą jak najszybciej bo lada chwila ktoś inny może się dopchać.

No a piłka - jest bo jest "akcja" toczy się ew. na poziomie krajowym. Chociaż i tak większość nie chodzi na mecze, bo się boi i w sumie ma rację. Tak więc jak ktoś napisał wcześniej dno i na dnie bagno.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba psuje się od głowy. Mamy kolesiostwo w PZPN i to w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Budżet PZPN wyniósł w 2008 roku 74 miliony złotych

- 30 proc. budżetu PZPN wydaje na funkcjonowanie (22 miliony złotych) czyli posiedzenia, bankiety, nagrody....

- szkolenia trenerów wyniosły 200 tys. zł

- rozgrywki centralne juniorów 500 tys. zł

Resztę kosztów nie ujawnili, prawdopodobnie byłoby to gorsze od niewiedzy, napisałem to aby nie wieszać psów tylko na piłkarzach czy trenerach.

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności