Skocz do zawartości

Myślałem, że znam się na WP :/


Tomen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Dzisiaj z innej beczki - Wp.pl.

Pytanie powstało w momencie, kiedy klient zażyczył sobie pozycjonowaniw na pozycjach 1-3 pod dość popularnymi hasłami. Wpisując dla przykładu w pole wyszukiwania hasło bank, otrzymujemy kilka linków sponsorowanych a poniżej kilka serwisów spod znaku WP. Są to np. www.banki.wp.pl, pasazfinansowy.wp.pl itd. Oczywiście linków sponsorowanych nie przeskoczę ale czy w ogóle mam szansę się przedostać przed te serwisy WP z pierwszych pozycji?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, nie masz szans przeskoczyć w wp:

- stron należących do wp,

- stron z wp hitem,

- linków sponsorowanych,

Podobnie w onecie:

- stron z onetu,

- linków sponsorowanych,

Troche to głupie, no ale nie możemy nic na to poradzić. Najgorzej jest wytłumaczyć zleceniodawcy, że będąc na np. 3 miejscu, ma 1 dostępne (;

P.S.

Zapraszam, na przykład tutaj:

https://katalog.wp.pl/www/Komputery_i_Inter...ka/Grafika_WWW/

Znakomity przykład (;

Pzdr.

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to doskonale wiem, tylko nie rozumie ;-) Wiadomo, że chodzi o pieniądze, skoro portale jadą (onet już nie) na stracie to czymś chcą nadrobić, a biedny nie zorientowany internauta wchodząc np. na https://szukaj.wp.pl/szukaj.html?szukaj=gry...=T&p=T&ticaid=1

nie zastanawia się, komu nabija kieszeń - klika płaci/ogląda reklamy - a uczciwa konkurencja ?? nie w tych portalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krutko - czesto wyniki w wp sa ustawione przez pracownikow :)

jezeli strona nie ma w tytule i w opisie zaznaczonych (pogrubionych) slow kluczowych lub ma ich znacznie mniej niz strony ktore sa od niej nizej tzn. ze te strony sa ustawione - nic z tym nie zrobisz.

raz pozycjonowalem "nieruchomosci" i bylem pewnien ze bede na 2 pozycji a wyladowalem cos na 8.

do tego jeszcze taka sprawa - tez pozycjonuje bardzo, bardzo popularne frazy - udalo mi sie na niektore wyladowac w top 5 a na niektore moderuja wpisy i kiszka - ile bym razy wyslal zawsze mi wpisza cos innego :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności