Skocz do zawartości

White SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mało linków ale rozumiem, że to Xannstat tak wybija tą domenę.

mało bo została dodana do katalogów (białe SEO) , co można się przekonać obserwując BL , inny temat to jak widać jeżeli sie nie dopala wpisów w katalogach to nawet ich nie widać bo dodałem do 500 co najmniej

nic czekamy

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tutaj rozwiać wszelkie wątpliwości na temat META czy google je bierze pod uwagę czy ich nie bierze

na stronie https://www.statystyki-stron.com/art/analiz...nternetowej.php

mamy meta:

<meta name="keywords" content="4rq94camoermca4iqoi4s statsy, Statystyki odwiedzin stron, analiza ruchu stron internetowych, odwiedziny strony, statyka strony, badania ruchu na stronie www">

<meta name="description" content="Analiza statystyk strony internetowej - 4rq94camoermca4iqoi4s statsy">

fraza 4rq94camoermca4iqoi4s jest niemal od początku i nie istnieje w google

Wniosek : googole nie zawraca sobie głowy META

przechwytywaniez.jpg

webtools.png

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 dzień testu

Jeżeli FSB istnieje to trwa już ponad 30 dni (nie mniej ja mówię ze nie ma czegoś takiego jak FSB)

site: 145

BL : 39 (z katalogow)

webtools.png

przechwytywanie.jpg

można powiedzie że 95% strona sobie wisi od początku systemu na wszystkich pozycjach stabilnie - przekonany jestem ze wybrałem mega niszową tematykę na testy

obecnie w frazie z literówką "statyka strony" robie test na title tzn dziś umieściłem tą literówkę w title myślę ze do 14 dni zobaczymy czy ją bardzo dzwignie czy tylko dzwignie

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wynik testu na TITLE pokazuje ze zaraz po zmienie (dodaniu słowa kluczowego) strona pod to słowo poszybowała ostro w gore (dostała niezłego kopa)

Zrobimy teraz kolejny test na TITLE tzn posmienimy tą fraze na inną znajdujaca sie w czeluściach wyników tzn zamieniamy "statyka strony" na "darmowe statystyki"

przypuszczam ze pod fraza "statyka strony" powinniśmy spać a pod frazą "darmowe statystyki" powinnyśmy dostać kopa

Jednoczesnie można już śmiało stwierdzić że coś takiego jak FSB nie istnieje

przechwytywanie2.jpg

przechwytywaniekj.jpg

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesnie można już śmiało stwierdzić że coś takiego jak FSB nie istnieje

Po jednym tescie trwajacym troche ponad miesiac takie wnioski?

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma odpowiedzi na moje pytanie :)

tam jest mowa o upychaniu, a tu mamy tagi w stopce, które no nie ukrywajmy mają nasycić stronę słowami kluczowymi, ale w samej treści na stronie głownej mamy na przykład słowo statystyki 3 razy, na jednej podstronie ten wyraz znalazłem z 7 razy, ale pod upychanie to tak sobie pasuje :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesnie można już śmiało stwierdzić że coś takiego jak FSB nie istnieje

Po jednym tescie trwajacym troche ponad miesiac takie wnioski?

ten jeden to żywy przykład, każdy może się przekonać sam że nie ma , "być może" kiedyś istniał ale obecnie już na bank nie istnieje , gdyby faktycznie istniał FSB to mieli byśmy w frazie pozycjonowanie czy bielizna ranodom wyników bo co chwile powstaje nowa strona w tej tematyce

od dawien dawana już robe tylko zaplecze tematyczne i nie widziałem nigdy tego efektu FSB

ale ten test dowodzi że gooogle bardzo lubi dużo treści co powoduje ustawienie tej strony w frazach top lekkich ale już w frazach ciężkich można sobie pomarzyć a ilość tekstu może być 3 razy większa i też nie drgną

duża ilośc tekstu też ma jak widać na załączonym obrazku wpływ na long tail

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednoczesnie można już śmiało stwierdzić że coś takiego jak FSB nie istnieje

Po jednym tescie trwajacym troche ponad miesiac takie wnioski?

ten jeden to żywy przykład, każdy może się przekonać sam że nie ma , "być może" kiedyś istniał ale obecnie już na bank nie istnieje , gdyby faktycznie istniał FSB to mieli byśmy w frazie pozycjonowanie czy bielizna ranodom wyników bo co chwile powstaje nowa strona w tej tematyce

od dawien dawana już robe tylko zaplecze tematyczne i nie widziałem nigdy tego efektu FSB

ale ten test dowodzi że gooogle bardzo lubi dużo treści co powoduje ustawienie tej strony w frazach top lekkich ale już w frazach ciężkich można sobie pomarzyć a ilość tekstu może być 3 razy większa i też nie drgną

duża ilośc tekstu też ma jak widać na załączonym obrazku wpływ na long tail

Po co robisz tematyczne zaplecza tematyczne skoro piszesz w inny temacie ze to linki tematyczne to MIT?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...%B6%E6+zaplecza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności