Skocz do zawartości

White SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Przy dobrej optymalizacji nie powinno się różnicować title i descryption podstron? To coś źle robiłem do tej pory

o ile z Tiilte się z Tobą zgodzie to descryption można wcale nie używać - zoptymalizujemy i zroznicujemy Title wstawiając w nie w miare możliwości słowa kluczowe

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann description jak najbardziej musisz wstawić i to najlepiej ze słowami kluczowymi. Co do wpływu na pozycjonowanie to się nie wypowiadam (wg. mnie nie ma znaczenia, a jeśli nawet ma to marginalne) - warto jednak zauważyć, że dobry description może znacząco podnieść klikalność.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyki stron internetowych,statystyka,statystyki odwiedzin ...

stati23ka,statystyki odwiedzin mające wszystkie niezbędne dla właściela informacje takie jak kto i kiedy ją odwiedza ten serwis.

Dziwny ten opis chodzi mi o słowo "stati23ka"

To bład czy specjalnie? (Bo nie którzy uważali, że źrudło to specjalnie bylo:P)

"statystyki odwiedzin mające wszystkie niezbędne dla właściela informacje takie jak kto i kiedy ją odwiedza ten serwis"

2 sprawa to nie po polsku;) "ją odwiedza ten serwis"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek być może mamy wystąpienie zjawiska FSB

miejsce 9 dla frazy Statystyki stron internetowych

Już drugie miejsce.

Co ciekawe 5 dni temu wrzuciłem stronę via addurl i nie podlinkowałem ją z żadnego źródła. Nawet strona główna nie została zaindeksowana (forum, skrypt SMF zmodyfikowany pod kątem SEO, nagłówki, przyjazne URL-e, mapa i takie tam).

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek być może mamy wystąpienie zjawiska FSB

miejsce 9 dla frazy Statystyki stron internetowych

Już drugie miejsce.

Co ciekawe 5 dni temu wrzuciłem stronę via addurl i nie podlinkowałem ją z żadnego źródła. Nawet strona główna nie została zaindeksowana (forum, skrypt SMF zmodyfikowany pod kątem SEO, nagłówki, przyjazne URL-e, mapa i takie tam).

Przeciez xann zaindeksowalta stronke poprzez PiO a nie addurl :) a pomoglismy mu wszyscy piszac ciagle w tym temacie podbijajac go wciaz w liscie tematow :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności