Skocz do zawartości

White SEO


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny ten opis chodzi mi o słowo "stati23ka"

To bład czy specjalnie? (Bo nie którzy uważali, że źrudło to specjalnie bylo:P)

z tym "stati23ka" jest prowadzony test na meta name="description" (z wiązku z innym wątkiem) ale jak już możemy się przekonać https://www.google.pl/search?q=stati23ka&am...lient=firefox-a Google description olewa , frazy w nim znajdujące się nie są w ogóle brane pod uwagę.

dzień testu 7

BL- 11

Site - 6

frazy:

przechwytywaniedis.jpg

fraza "Statystyki stron internetowych" z miejsca 9 przesuneła się na 23 - czy jest czy było to zjawisko FSB ? nie wiem , ja uważam ze nie ma takiego czegość jak FSB.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Uważam, że przede wszystkim zbyt szybko wyciągasz wnioski. Przez co najmniej kilka tygodni od zaindeksowania strony pozycje będą skakać i nie ma co doszukiwać się tutaj jakichś FSB itp., tym bardziej przy tak małej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, ze google nie zwraca uwagi na meta description nie oznacza ze nie nalezy sie nim zajmowac. koniec koncow, wyniki mozna traktowac jak liste ogloszen drobnych w gazecie. jesli tresc ogloszenia jest slaba, raczej na nie nie zareagujemy. to samo z meta description. jak bedzie kick ass - mozna zebrac wiecej klikniec beda nawet na nizszych pozycjach. ale wiem, to juz nie jest stricte SEO :)

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 dzień testu

BL- 23

Site - 12

frazy:

przechwytywanienon.jpg

1. z testu na meta wynika ze gogole nie zwraca na niego uwagi https://www.google.pl/search?q=stati23ka&am...lient=firefox-a

2. cały test też pokazuje ze ilość wyników wcale nie świadczy o trudności frazy np: "odwiedziny strony" fraza prawie 3 mil wyników a jest frazą lekko śmieszną

3. z wykresu odnośnie BL też można wyczytać ciekawostkę https://www.statystyki-stron.com/xannstat/admin.php?q=seo strona jednego dnia została dodana do 300 katalogów , jak widzimy przyrost następuje powoli , dlaczego tego nie muszę tłumaczyć jest to oczywiste

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

addurl to przecież ściema > nie wiem po co to jeszcze isnieje

Poczekałem jeszcze, przedwczoraj sprawdzam - 26 podstron zaindeksowało. Czyli prawie miesiąc czasu, aż bot się zjawi na stronie, jeżeli dodamy ją via addurl.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

site ładnie skoczyło, bl się trzyma mniej-więcej.

A jak pozycje po tygodniu?

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności