Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Ten syrop to coś podobnego do seodopalacza tylko że płatne ? Czy dodawane artykuły w tym systemie są unikalne ? Czy można rozsyłać zduplikowany artykuł po wszystkich preclach ? Nie znalazłem też informacji ile IP jest w systemie i czy jest możliwość dodawania artykułów do precli na unikalnych IP tak by nie dostać pod rząd 100 wpisów z IPków na których już mamy wpisy (1 art. na 1 IP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy dodawane artykuły w tym systemie są unikalne ? Czy można rozsyłać zduplikowany artykuł po wszystkich preclach ?

Artykuły są na tyle unikalne, na ile się postarasz, może być każdy inny, mogą iść z mieszarki.

Nie znalazłem też informacji ile IP jest w systemie i czy jest możliwość dodawania artykułów do precli na unikalnych IP tak by nie dostać pod rząd 100 wpisów z IPków na których już mamy wpisy (1 art. na 1 IP).

Czemu taka funkcja miałaby służyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sleaquit dzięki za wartościowy post :)

na moc linków z hostów linkujących innych userów za bardzo liczyć nie można

mam swoje hosty linkujące w liczbie 3 (słownie: trzy :) ) i nie wiem czemu potencjał który w nich tkwi do tej pory nie został wykorzystany...

"zaloz 10 wlasnych hostow na roznych domenach, przydziel po kilka k rotacji, po 50-200 dobrych linkow stalych a roznice w indeksacji wlasnych publikacji poczujesz gigantycznafaktycznie to jest myśl"

niby rozwiązanie proste, ale w tym zapierdo*u jaki mam proste pomysły przychodzą ostatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem też informacji ile IP jest w systemie i czy jest możliwość dodawania artykułów do precli na unikalnych IP tak by nie dostać pod rząd 100 wpisów z IPków na których już mamy wpisy (1 art. na 1 IP).

Czemu taka funkcja miałaby służyć?

jak to czemu ? jak mam do wyboru 1000 wpisów na różnych ip to wole właśnie te wpisy, niż 1000 wpisów na 800 ip. Wime, że sporo z was uważa że różne ip nie mają wpływu na efekty pozycjonowania, ale jeśli tak to po co niby cały ten system jeśli mógł bym sobie postawić 1000 własnych blogów na 1 ip.

Taka informacja ile IP jest w systemie jest jak dla mnie potrzebna i świadczy poniekąt o mocy systemu. I oczywistym jest też że wpisy powinny się pojawiać 1wpis na 1 IP, a jesli to dopiero mało to na kolejnych preclach z powtarzającymi się IPkami.

Jestem zainteresowany tym systemem, ale musze wiedzieć coś więcej na ten temat. Czy lepiej jest inwestować w ten system czy interesować się jakaś prywatną listą precli(udziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem też informacji ile IP jest w systemie i czy jest możliwość dodawania artykułów do precli na unikalnych IP tak by nie dostać pod rząd 100 wpisów z IPków na których już mamy wpisy (1 art. na 1 IP).

Czemu taka funkcja miałaby służyć?

jak to czemu ? jak mam do wyboru 1000 wpisów na różnych ip to wole właśnie te wpisy, niż 1000 wpisów na 800 ip. Wime, że sporo z was uważa że różne ip nie mają wpływu na efekty pozycjonowania, ale jeśli tak to po co niby cały ten system jeśli mógł bym sobie postawić 1000 własnych blogów na 1 ip.

Właśnie dzięki syropowi możesz sobie postawić 1000 albo i więcej swoich precli (na ilu chcesz IP). Tylko czy zadbasz o nie tak , jak o np. 10?

Taka informacja ile IP jest w systemie jest jak dla mnie potrzebna i świadczy poniekąt o mocy systemu. I oczywistym jest też że wpisy powinny się pojawiać 1wpis na 1 IP, a jesli to dopiero mało to na kolejnych preclach z powtarzającymi się IPkami.

Takiej opcji nie ma i nie przewidujemy jej wprowadzić.

Jestem zainteresowany tym systemem, ale musze wiedzieć coś więcej na ten temat. Czy lepiej jest inwestować w ten system czy interesować się jakaś prywatną listą precli(udziałem).

Zarejestruj się i spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki w Syropie przypisywane są jako przypis footnote, bardzo mi przypomina zestaw odnośników z treści książki do akapitu na dole strony z jakimś objaśnieniem lub skorowidzu na jej końcu

Tworząc w Syropie link nadaję anchor i tytuł linka, tworzę krótki opis przy którym link ten się wyświetli pod tekstem jako footnote, wybieram słowa "kotwice" do których jeden z maksymalnie trzech linków zostanie podczepiony jako symbol "1" ; "2" lub "3"

I teraz pytanie:

czy wybór słowa przy którym wyświetli się symbol "1" z podczepionym linkiem, ma znaczenie przy konstruowaniu linka tematycznego ;)

Przykład:

----Magdalena ma piękne długie włosy----

zależy mi na skonstruowaniu linka tematycznego, powiązanego z tekstem, anchor który mnie interesuje "włosy". Puszczam link z tematycznego tekstu, ze wskazanym anchorem i resztą atrybutów linka wspomnianymi wyżej (tytuł, opis). I teraz podczepiam jako "1"

do "włosy", czy biorąc pod uwagę że Google patrzy na sąsiedztwo linka w treści, dozwolone jest któryś z wyrazów sąsiednich np. "długie". Czy w ogóle się tym nie przejmować i strzelać linkami do dowolnego wyrazu, choćby spójnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak tam Syrop się ma :)

mmarek żyjesz równo miesiąc jak byłeś na forum ostatni raz :)

w panelu Syropa gdy patrzę na ilość hostów, to tak nie specjalnie przyrasta

jeszcze trochę i nasze publikacje będą publikowane wciąż na tych samych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni miesiąc doszło ponad 300 hostów, więc chyba coś się dzieje :)

mowisz o publicznych czy linkujacych? :>

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku a szło by do tych precli dorobić mapę strony albo przynajmniej kanał rss ? Poprawiło by to indeksację wpisów jak by tak linkować w wymienione pozycje.

PS. Sorry kanał rss jest, co do mapy to pytanie aktualne. Oczywiście jeżeli chodzi o mapę to ma ona pokazywać wyłącznie linki do naszych podstawowych wpisów, bez tagów itp.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności