Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

taki wymogl byc moze jest jedna z przyczyn przed ktora jest sporo slabo podlinkowanych (lub wogole) hostow publicznych a takie hosty sie indeksuja tylko przez wlascicieli publikacji

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pewnie jest, dobrze chociaż że są one automatycznie podlinkowywane, bo inaczej byłaby katastrofa. Co nie znaczy, że jest OK i że publikacje prywatne powinny zmniejszać pulę publikacji publicznych :wacko:

Hubble bubble, toil and trouble,

Build some links, watch traffic double.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niedawno przegladalem w syropie publikacje sprawdzajac ktore sa porpawna a ktore laduja na wadliwych hostach wiec sie naklikalem...

syrop aktualnie daje 20 publikacji na strone, ale trzeba sobie recznei przeklikac kazda aby otworzyla sie w nowym oknie

co sadzicie o dorobienia guzika 'otworz wszystkie publikacje z tej strony w nowym oknie'?

zaoszczedziloby to klikania :)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności