Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Właśnie spoglądam na swoje hosty, chciałem sprawdzić czy chodzą, zaindeksowanie...

Mnie się część stron nie wyświetla, na podstronach z artykułami mam na białym tle "ďťż" na kliku hostingach,

pomyślałem zaraz o skopanym .htaccess, ale widzę że serwer matka też nie chodzi.

Czy może być to powodem powyższych problemów, czy szukać u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie nie dziala ok 1/3 niezaleznie od hostingu

kiedys tez byla awaria i matka nie odpowiadala, sprawdalem ale nie pamietam juz jak bylo z hostami

jak chcesz to pomecz marka na gg, ja ide spac ;)

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczysc sobie cache, juz dziala

edit

mozna by pomyslec o dodaniu warunku jesli nie moze sie polaczyc z baza aby nie czyscil cache - glownie dotyczy to hostow linkujacych gdzie codziennie zmienia sie zawartosc

wtedy publikacje bylyby nietkniete przez te pare godzin

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, wszystko jest tam gdzie bylo, po prostu dla odciazenia i lekkosci skryptu jest generowane cache, ale jak je sam przeczyscisz poleceniem to generuje znowu to samo

zreszta sam sprawdz zaindeksowanie wlasnych precli - nic sie nie zmienilo

a hosty pomocnicze to zawsze codziennie losowaly co innego

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w panelu projektu dodając link, title, anchor, tekst pod linkiem footnote można używać zagnieżdzeń {synonim|synonim2} ?

czy za każdym razem jak chce się zrobić inny anchor dla tego samego linka trzeba wszystko łopatologicznie z palca jechać

losowanie linków będzie za dobę, wolę zapytać teraz niż czekać do jutra wieczór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawsze mnie rozwala jak ten wątek żyje :)

mam pytanie czy mając hosty publikujące we własnej prywatnej strefie w której ukazują się jedynie moje publikacje mogę podłączyć pod jakiś stały swl

tak przy okazji ilu aktywnych użytkowników ma Syrop, widzę że raczej stabilnie się trzyma, nie rośnie nie spada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba hostow linkujacych caly czas rosnie wiec cos tam ludzie dzialala

swoja droga przydaloby sie wprowadzic kilka zmian dotyczacych precli w strefach publicznych podnoszacych jakosc tych stref

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności