Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeśli chcę wyświetlić kilka linków na publikacjach to każdy z nich powinien należeć do innej grupy?

Tak.

Na każdej publikacji można wyświetlić max 3 linki, każdy z innej grupy.

Natomiast w każdej grupie można mieć dowolną ilość skonfigurowanych linków. Pamiętać trzeba, że publikacja wyświetli po jednym linku z każdej grupy, według zaprogramowanej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mało kto korzysta z .htaccess robiąc przekierowanie z bez www na z www. Na adresach bez www hosty syropa nie działają jeśli do panelu podaje się adres z www. W takim razie może lepiej zrobić w samym syropie przekierowanie 301 żeby ludzie nie musieli ręcznie się użerać z .htaccess?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że mało kto korzysta z .htaccess robiąc przekierowanie z bez www na z www. Na adresach bez www hosty syropa nie działają jeśli do panelu podaje się adres z www. W takim razie może lepiej zrobić w samym syropie przekierowanie 301 żeby ludzie nie musieli ręcznie się użerać z .htaccess?

Skrypty po stronie hosta pobierają dane fragmentarycznie łącząc się z api silnika syropa, nie ma możliwości manipulacji przekierowania 301 po stronie syropa, można tego dokonać tylko w skrypcie hosta. Jako, że skrypt hostów został zaprojektowany z myślą o pełnej elastyczności dla osoby go instalującej tak nie zastosowano tam mechanizmów narzucających strukturę domeny, czy z www czy bez, obie są poprawne, decyzja należy do właściciela i nic nam do tego :)

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tekstów dostępnych na forum oraz na samy syropie wnioskuję, że to ma być seodopalacz killer. Mam parę pytań:

1. Jaka jest finalna jakość "precli", czy mogę zobaczyć jakieś strony w sieci, czy jednak, podobnie jak w sd, system boi się moderatorów Google?

2. Czy hosty są premiowane za linki, tym samym, czy artykuły pojawiają się w SERPach? Czy po prostu liczy się dzika ilość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeglądałem dział Narzędzia i trafiłem na www.syroplive.com . Dlaczego ten SWL znajduje się w narzędziach a nie w https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showforum=62 ?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności