Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Syrop w porównaniu do dość bliźniaczego Seodopalacza gdy powstał uchodził za lepszy jakościowo, nie było tu spamu etc.

Po ostatnich zmianach wprowadzanych w niemal wszystkich swl pod kątem ilości linków wych., podlinkowania domen, PR etc. w podpinanych pod te systemy domenach, widać że dziś zamknięty Syrop ustępuje publicznym swlom, podpiąć można wszystko. Nie tyle sam się cofnął, co inni poszli do przodu.

Trzeba wprowadzić jakieś limity dla domen wprowadzanych do systemu, a sam Syrop podążać w stronę jakości niż śmieciowych spam stron. Takich nigdy nie brakowało, a tu dzięki płatnemu dostępowi jest szansa na utrzymanie jakiegoś pożądanego poziomu.

Warto byłoby pomyśleć nad zmianą sposobu dodawania linków do publikacji podczas tworzenia projektu, teraz gdy chcę dać kilka anchorów dla jednego linka za każdym razem trzeba całą procedurę jego przydzielania klepać od początku: tagi, title, url, przypis footnote, podlinkowanie, % itd.

Chciałbym ten przypis footnote również synonimizować, teraz jeden ten sam powtarza się w setkach lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w miare, pozwala zaoszczedzic w ciul czasu

drobna rada:

uwazaj jak masowo bedziesz mocno linkowal hosty pomocnicze - automatycznie tworza cache na dysku wiec boty moga zajechac ci konto, lepiej od razu przyciac je przed podlinkowaniem

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tknelo mnie i przejzalem dzisiaj wyrywkowo kilka publikacji innych osob na preclach

Panowie wszyscy wiemy ze synonimizacja jest ekonomiczna, ale zrobcie to recznie a nie automatem

teksty niektorych osob to praktycznie belkot

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Twórcy zapał raczej osłabł. We własnym wątku ostatni raz głos zabierał ponad pół roku temu - 29.10.10 choć od tego czasu były okazje ku temu.

To taka specyfika na PIO - tworzymy narzędzie, by o nim niejako zapomnieć. Jakby odszukać seo narzędzia, systemy, dzieła użytkowników lansowane przez nich na forum na przestrzeni ostatniego roku/dwóch byłaby tego masa. Dziś znamienita większość leży porzucona.

Nie chce mi się angażować w system którego nawet właściciel odpłatnie nie ma woli pchać do przodu. Gorsza sprawa, że nie mam gdzie pójść. Dookoła start-upy upadające szybciej niż powstały (PRV.EsPress.pl, Mleczarz, Seodopalacz, wiele SWLi itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka specyfika polskiej mentalności i producentów, i klientów - chce najtaniej, patrzę krótkoterminowo. Producenci liczą tylko że napisanie (zazwyczaj z palca) oprogramowania zajmie im miesiąc dwa, zarobią na tym kilka tysia - "o to się opłaca" (nie wiem akurat jak w tym przypadku, nie śledziłem, uogólniam oczywiście, patrząc na drobne startupy). Rozwijać się nie opłaca, bo klient już raz zapłacił, a obiecałem wszystkie aktualizacje gratis. Klienci nowi nie przychodzą, na PiO mówili że marketingowa gadka nie działa, sprzedawcą nie jestem, innych firm do współpracy nie zaproszę, prowizji od promocji partnerom nie dam, bo co będą na mnie zarabiali, to projekt zamykam.

Klienci nie są lepsi - chcę jak najtaniej, chcę zapłacić raz, chcę mieć support 24/24 za darmo, za rozwój oprogramowania (abonament) nie chcę płacić, ale aktualizacje najlepiej niech się pojawiają co tydzień. Dodatkowo teksty typu "Przecież dla programisty dopisanie tej funkcji to 20 minut", albo "takie coś to student za flaszkę napisze", no przepraszam...

Obie strony nie patrzą długoterminowo, że co z tego jak w perspektywie pół roku zyskają, gdy za rok czy dwa wszystko będzie nic nie warte.

Nie mówię, że u mnie wszystko jest w 100% jak należy, ale nie spoczywam na laurach czy nie załamuję się złymi opiniami. Jeśli te oprogramowania przynosiłyby pieniądze to proszę być pewnym, że autorzy by je rozwijali, najwidoczniej nie przynosiły.

Nie chcę tutaj robić offtopa (już zrobiłem), nie mówię tutaj również o Tobie Arni, ani o oprogramowaniu SyropLive, po prostu nasunął się temat na który musiałem się wypowiedzieć.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie :)

mam projekt w ktorym mam 50 publikacji.

Okolo 30 z nich jest zaindexowanych w google

jak sprawdzam site explorerem yahoo to pokazuje mi tylko 2 backk linki do mojej strony..

czy to mozliwe zeby wszyscy na serwisach syropa blokowali roboty yahoo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do właściciela Syropka ... czy projekt będzie rozwijany, czy będziecie się starali pozyskać nowych użytkowników w systemie ?

Zbliża się termin opłaty za następny rok i w tej chwili nie widzę większego sensu żeby to robić, stąd moje pytanie :/

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności