Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o nowej wersji słyszałem przed kwietniem...

Ogólnie to z Syropem można w kulki grać i ograć. Pkt. nabijesz chociaż strony nie działają, bo albo stawiasz na dziadowskim hostingu na którym nic nie działa albo domeny wygasły. Nie ważne też czy dajesz .pl czy subdomeny regionalki IDN po 5 zł, punktów tyle samo. Syropowi to nie przeszkadza

Sam @mmarek pewnie już krzyżyk na nim postawił, na PIO bywa, tu się nie udziela.

Ogólnie szkoda, bo system sam treść tobie tworzy i zaplecze rozrasta - stawiasz i zapominasz. Gdzie indziej o treść musisz się samemu zatroszczyć, tutaj chociaż to z głowy.

Szkoda raz jeszcze, po bliźniaczym w funkcjonalności SeoDopalaczu ostatni taki system pada.

Ważne też że bez spamu treść się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Remiss, punkty nabijesz na chwilę. Strony niedziałające są usuwane systematycznie. Ale fakt, jest to mankament, który zostanie wyeliminowany.

@bkartol, strony na subdomenach, które już są, to zostaną, jednak z obniżoną punktacją. Nie będą po prostu przyjmowane nowe.

Co do skórek - zostawiam to w gestii Userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie skorek to mozna je latwo samemu zrobic,

tutaj moja instrukcja https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=740950

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrop będzie ewoluował. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

Chętnie zapoznamy się też z Waszymi sugestiami.

To i ja coś dorzucę, aby w nowej odsłonie system:

1. szedł na jakość, teraz trafia się mieszany spam z Safiro na subdomenie subdomeny, poprzez np. wycofywanie spam-artykułów, duplikatów (ze względu na niedostateczne spinowanie i setki lokalizacji) Userów z własnych hostów ze szkodą dla nich w postaci uszczuplenia ich punktów systemowych LUB samo-moderacja tekstów przez użytkowników jak ma to miejsce w Seo-dopalaczu

2. premiował unikalne IP domen, zwłaszcza w obrębie konta Usera

3. nadal premiował staż podpiętej domeny pod system (dobre rozwiązanie warto kontynuować)

4. jakiś wymóg co do parametrów strony, np. podlinkowanie

5. może warto wrócić do pingowania, kiedyś było w SyropLive I

6. hosty linkujące zajawkami nasze artykuły to z założenia wspaniałe rozwiązanie, w praktyce Google ich nie lubi. Może przeformułować ich działanie, np. zmniejszyć ilość tagów, zajawki spinować, zrobić jakiś eksport do Omniadda niech piramida siły nabierze

7. ułatwić/przyspieszyć kreację linków, może coś jak MultiLink

Wszystkie pola jak anchor, title, treść do linku, url, footnote, procenty, grupy podczas tworzenia pochłaniają za dużo czasu - np. wymienione trzy pierwsze mogłyby być {} spinowane

Co nieco cierpliwości jak sobie życzyłeś otrzymałeś. Skromnie licząc od maja do września, starczy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zwykle adresów zaplecza nie podajemy, ale temu nic nie zaszkodzi - jest zbanowane. Takie małe oszukiwanko, strona tkwi w systemie ale nic po niej, jedynie pkt. zżera za artykuły które rzekomo na niej mają się wyświetlać. Rzekomo, bo na niektórych "brak auroryzacji" wisi od ponad miesiąca, aż w G cache strony wszedł, klikam link do artykułu - pusto.

https://www.noclegi.foku.pl/

https://www.ludzie1.poradnik.sejny.pl/

https://www.torby-bawelniane.eu/

https://www.envirosax.torbyekologiczne.org/

Znalazłem więcej pod jakimś względem nas oszukujących ale publicznie podać nie jest w przyjętym zwyczaju. Dziwny to zwyczaj, bo tylko chroni menty.

P.S

Wiadomo jakieś konkrety odnośnie wydania nowej wersji Syropa, domenki czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siła tego systemu to podłączone pod niego hosty/subdomeny kilku użytkowników/klientów - więcej nas nie ma. Podłączyć można każdy badziew, dostępny dla botów, niedostępny, nieważnie. Nikt tego nie sprawdza.

Kiedyś byłem za systemem, często wspominałem i zachwalałem na PIO ale ile można przymykać oko, czekać na reanimację niemalże trupa która choć dawno zapowiadana do dzisiaj nie nadeszła. Seo stając się coraz trudniejszym, wymagaja lepszych narzędzi, poszukaj czegoś bardziej perspektywicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności