Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam pytanie do uzytkowników, poza podlinkowywaniem czym Syrop się różni od NBC.PL? Używam go (NBC) i jestem bardziej niż zadowolony, ale warto byc na bieżąco i mieć inne alternatywy. Ma ktoś (najlepiej z własnego doświadczenia) porównanie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używam NBC.PL ale z tego, co wiem, to tam udostępniasz miejsce na już gotowej witrynie. Natomiast syrop tworzy sam strony, sam umieszcza tam publikacje i sam je podlinkowuje.

Czyli coś jak seodopalacz, tylko działa? A jak z moderacją tekstów, jest sensowna czy tony smieci? Linki na moich tekstach, czy gdzie popadnie (tak jest w seodopalaczu).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jak seodopalacz, tylko działa? A jak z moderacją tekstów, jest sensowna czy tony smieci? Linki na moich tekstach, czy gdzie popadnie (tak jest w seodopalaczu).

Pozdrawiam

tutaj teksty są sensowne, tematyczne, z dobrej mieszarki, przez co mają o wiele większą unikalność a nie na 100 czy 1000 precli dokładnie słowo w słowo ten sam tekst

SYROPa jak najbardziej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czy można by wprowadzić opcję, za pomocą, której mógłbym pobrać jednym kliknięciem dokładne adresy url wszystkich swoich publikacji (tzn. tam gdzie leżą) w obrębie projektu? Chciałbym dodatkowo podlinkować swoje wpisy by było mocniejsze, obecnie muszę kopiować adresy pojedynczo, jest to trochę męczące.

Export CSV dostępny jest na stronie z listą publikacji (pl.syroplive.com/publication)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zarejestrowalem sie w syropie no i juz mam pierwsze pytanie

Jak mozna sie skontaktowac z okreslonym uzytkownikiem, skoro z publikacji mozna poznac tylko jego 'ksywke'?

No i czy po wyslanie pm odbiorca otrzymuje powiadomienie na maila?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Export CSV dostępny jest na stronie z listą publikacji (pl.syroplive.com/publication)

Dzięki za wprowadzenie. Jest jeden mały szkopuł - obecnie wrzucając to do exela wszystkie dane dotyczące publikacji są w jednej komórce, wymienione po przecinku. Uniemożliwia to wykorzystanie zalet arkusza kalkulacyjnego i jest nie poręczne bo każdy wiersz muszę rozdzielić na 4 komórki i dopiero mogę coś działać na tych danych. Dalibyście radę zrobić to tak żeby przy publikacji każda informacja była w nowej komórce ? Nie wiem jak u innych ale u mnie nie ma też niestety PL znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności