Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

z tego co widze to mozna zakladac i udostepniac hosty glowne zarowno w sferach publicznych jak i prywatnych, jednak gdy chce sie zalozyc host linkujacy to mozna go zamiescic tylko w swerze publicznej tak? bo widze ze serwisy linkujace, linkuja oprocz moich takze inne publikacje i nie ma w nich podzialu na strefy.

no i drugie pytanie czy planujecie dorobic publicznych szablonow? przejzalem ok 50-60 publikacji i doszedlem do wniosku ze wiekszosc hostow ma tylko i wylacznie te publiczne szablony... przy zalozeniu ze wszystkie 500 publicznych hostow i 300 linkujacych stoi na 11 szablonach troszke to malo roznorodnie wyglada niestety...

nie wiem jak to jest w srefach zamknietych...

i na koniec prosze o pw jezeli ktos chce sie wymienic hostami pod erotyke

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla hostów linkujących jest tylko jedna strefa.

2. Nowe szablony będą systematycznie wprowadzane, nie jest to jednak dla nas priorytet.

Przypomnę natomiast, że szablony każdy może edytować, robić nowe i udostępniać innym użytkownikom za np. link w stopce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, kiedy planujecie wdrożyć pingowanie wpisów jak w wordpresach na zasadach jak ostatnio rozmawialiśmy ? Sorry że piszę o tym na forum ale jestem pewien, że ta opcja nie tylko mi by się przydała. Moglibyście także dorobić ping dla skryptów zapleczowych. Polączenie pingu z podlinkowaniem myślę,że przyniesie jeszcze lepsze efekty niż są obecnie.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, kiedy planujecie wdrożyć pingowanie wpisów jak w wordpresach
W ostatnim czasie wdrożony został program "pingujący", którego działanie jeszcze bardziej przyspieszyło indeksację artykułów w wyszukiwarkach.

Źródło:

https://syroplive.com/content/Podsumowanie-...ialalnosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat

cos nie bardzo

gdy publikacja pojawila sie na moim swiezym hoscie to patrzac po statach gbot nie zawital, zrobil to dopiero gdy sam recznie pingnalem

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wejsc do spolecznosci SyropLive :)

Jednak mam pare pytan.

Jak to jest z stronami glownymi i pomocniczymi. Jest jakis wymog co do nich ze musza byc np na domenach glownych?

Ile srednio dodatkowych linkow do linkowania wpisow mozna uzyskac za dodanie strony pomocniczej?

Jestescie w stanie polecic solidna, terminowa, ogolnie dobra osobe do pisania tekstow pod arty do syropa?

Jak stworze prywatny serwis glowny do ktorego tylko ja mam dostep to nadal moge umiescic 5linkow na stronie glownej, 3 z tagami i 0 z artem?

Pozdrawiam

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest limit do 5 hostów w obrębie domeny. Na swoich preclach stawiasz sobie linki, więc im lepsze są Twoje domeny, tym więcej zyskujesz.

2. Za każdy host pomocniczy dostaje pulę 300 linków do wspomagania publikacji.

3. Tak

4. Prywatny host, jak nazwa wskazuje, jest Twoją własnością, więc nam nic do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Za każdy host pomocniczy dostaje pulę 300 linków do wspomagania publikacji.

hmm czy ta liczba rosnie wraz ze wzrostem czasu istnienia hosta jak jest to w wypadku wzrostu publikacji po podpiecu do strefy publicznej?

bo tabelka w dokumentacji podana jest tylko przy publikacjach.

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest limit do 5 hostów w obrębie domeny.

Rozumiem ze mowa o 5 hostach glownych i pomocniczych liczonych lacznie?

2. Za każdy host pomocniczy dostaje pulę 300 linków do wspomagania publikacji.

Czy wlasnie tak jak jest to przy preclach, ilosc tak z biegiem czasu roznie?

4. Prywatny host, jak nazwa wskazuje, jest Twoją własnością, więc nam nic do niego.

Tak myslalem, ale nie znalazlem nigdzie tego opisanego :)

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujecie zrobic powiadomienia na mail w razie otrzymania pw?

w poniedzialek wyslalem pw do jednego z userow, do tej pory jest nieprzeczytana, wiec wnioskuje ze o wiadomosci dowie sie pewnie w momencie logowania

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności