Skocz do zawartości

SyropLive II


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Marku, kiedy planujecie wdrożyć pingowanie wpisów jak w wordpresach
W ostatnim czasie wdrożony został program "pingujący", którego działanie jeszcze bardziej przyspieszyło indeksację artykułów w wyszukiwarkach.

Źródło:

https://syroplive.com/content/Podsumowanie-...ialalnosci.html

Jak pisał marek pingowanie zostało zawieszone stąd moje pytanie. Wcześniej rozmawialiśmy na gg o tym i pisał że jest to w planie ale nie dowiedziałem się kiedy. W sumie to w dalszym ciągu nie wiem kiedy. Za miesiąc, rok, 10 lat ?

Jak pingować już wiesz aby to działało jak w wp, tylko musi nastąpić przerzucenie skryptu pingującego na serwery userów a dokładnie do skryptu na jakich stoją precle jak to jest w wp nie jak miałeś na serwerze syropa. Inaczej jak wiesz jest lipa.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

czy tylko w moich projektach wybierajac exprort do csv wszsytkie wpisy sa zdublowane w losowej kolejnosci?

edit: problem rozwiazany

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jak czesto syrop sprawdza czy host glowny jest w indeksie?

wlasnie sprawdzilem prawie 70 publikacji z projektu i trafilo mi sie 7 zaindeksowanych hostow na subdomenach

widze ze najstarsze publikacje sa z 7 stycznia a wiec w sumie minelo te wymagane 2tyg...

wiec w koncu jak to jest?

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 dni nie są sztywnym terminem - wiadomo jak czasem jest z indeksacją.

Sprawdziłem część z tych serwisów, należą do jednego użytkownika. Został on poinformowany o sytuacji. W razie utrzymania się takiego stanu do poniedziałku, serwisy te zostaną usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie troche z innej beczki....

Skad mam wziac dane do przelewu? ;)

Zarejestrowalem sie jakis czas temu nic na koncie nie robilem i nie oplacilem go.

W tym momencie abonament od kiedy trwa? Od momentu wplyniecia oplaty czy od momentu rejestracji?

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche to dziwne...

Po 1. niestety na mail nie doszla zadna faktura

po 2. w regulaminie(wlasnie przeanalizowalem) jest napisane, ze:

# Klient w rozumieniu Regulaminu oznacza podmiot, który po dokonaniu rejestracji i opłaceniu należności za wybraną usługę posiada ważne konto w platformie SYROPLIVE.

# Rejestracja i dokonanie płatności jest warunkiem koniecznym zamówienia usług świadczonych przez Usługodawcę.

Wiec w koncu jak to jest? Abonament liczy sie od rejestracji, czy od platnosci?

Chcialbym to wyjasnic, poniewaz zarejestrowalem sie jakis czas temu, jednak okazalo sie pozniej ze nie moge dokonac wam przelewu(sprawy osobiste).

Jesli w najblizszym czasie dokonam przelewu a konto bede mial wazne tylko do grudnia(miesiac rejestracji) to mozecie od razu usunac konto a ja za jakis czas zarejestruje inne ;)

Pozdrawiam

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sprawdzilem prawie 70 publikacji z projektu i trafilo mi sie 7 zaindeksowanych hostow na subdomenach

kurde mialo byc 7 niezaindeksowanych

edit: nie moglem edytowac starego posta wiec pisze nowy...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chyba znalazlem malutki blad

gdy link przypisze sie do jakiejs frazy, jednak ta fraza wystepuje w tekscie po ktorej zaraz jest przecinek, wtedy syrop nie przypisuje do niej kotwicy, nie mniej jednak link sie wyswietla

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrop jest mocnym narzedziem SEO i pomogl mi kopsnac kilka domen w Top10 na mocniejsze frazy.

Dopalam swoje hosty weblinkiem oraz pinguje softem od Mion, nic z niczego panowie w tych czasach indexacji trzeba pomoc.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności