Skocz do zawartości

Jak budujecie swoje zaplecze ?


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zarządzam zapleczem?

hmm... "na pałe" i wychodzi ;)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zalezy pod co robisz - jak LuckySpamer jak niemam pod SWL - stawiasz, podpinasz, podlinkowujesz wg potrzeb i sobie stoi do banana. Tzw metoda na pałe.

Jesli jakies sersze tematyczne stronki, które musisz kontrolować, odpowiadać ludziom na emaile - to już jakis systemik, coś automatyzącego życie ułatwia.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.. pytanie

Każdy seowiec ma jakieś swoje spisy domen, blogów, precli, etc.

Możesz je zamieszczać w dokumentach typu excel czy nawet notepad.

Na ten przykład, zrobiłem jakiś czas temu kilkadziesiąt blogów o różnej tematyce na darmowych hostingach.

Teraz żeby mi kont nie pousuwali to musiałem się tam zalogować.

Do tego były mi potrzebne adresy, loginy, hasla i maile z jakich korzystałem.

Problemem okazał się fakt, że zapomniałem na jakim dysku/kompie to zapisywalem B)

po 40 min. zguba się odnalazła ;)

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem jedno, treść i jeszcze raz treść. Zaplecze musi wyglądać naturalnie, być często aktualizowane, nie napakowane niepotrzebnymi pierdołami. Dobrze i zadbać o jakiś nietuzinkowy layout strony. Najważniejsze żeby był tematyczny, to sukces gwarantowany. Wiem co mówię, posiadam 1 zaplecze (ostatnio się nim pochwaliłem), artykuły dodaje co drugi dzień, z unikalną treścią, często angielskie artykuły tłumaczone na język ojczysty, lub tworzone kompletnie od nowa, rzadziej kopie. W artykułach linki do dwóch docelowych stron nic więcej, parę linków przyjaznych, od niedawna drobny swl ;).

Blog został założony 1,5 miesiąca temu, trafiła się aktualizacja, wskoczył PR3, rewelacja,

P.S. headery i inne rodzynki - doskonała przyprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy to zaplecze sobie stawiacie na domenach własnych, czy może też na darmowych aliasach (w przypadku gdy mamy do czynienia właśnie z aliasami to tam mają opcje przekierowywania, wtedy google nam to zindexuje?)

Na własnych i na cudzych różnie to bywa. Aliasy nie służą do pozycjonowania.

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy to zaplecze sobie stawiacie na domenach własnych, czy może też na darmowych aliasach (w przypadku gdy mamy do czynienia właśnie z aliasami to tam mają opcje przekierowywania, wtedy google nam to zindexuje?)

Na własnych i na cudzych różnie to bywa. Aliasy nie służą do pozycjonowania.

No bo czytałem tutaj trochę ten wątek i niektórzy mają po 30 tys. serwisów, co oznaczałoby spore wydatki na utrzymanie 30 tys. domen, nie wiem czy dobrze zrozumiałem ;)

Swoją drogą wydaje mi się że najlepszym sposobem jest przechwytywanie ciekawych starych domen i stawianie tam najprościej blogów z ciekawą treścią.

www.webvalue.pl - wycena portali internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym sposobem jest przechwytywanie ciekawych starych domen

Stara domena, która straciła bl jest mało wartościowa.

Częste aktualizacje bardzo dużo dają.

Jeżeli ktoś ma poniżej 100 stron zapleczowych to taka aktualizacja jest wskazana (1 art w miesiącu starczy), a jak ktoś ma ich ponad tysiąc to 1 art na 6 miesięcy też ładnym jest wynikiem.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze tak się zastanawiałem, bo generalnie jak tworze sobie nowych 5 stron w miesiącu to robie tak że kupuje potem linki na allegro żeby domeny jakieś PR załapały i się zindexowały w google. Ostatnio jednak się tak zastanawiam czy to się opłaca, czy nie lepiej dodać do lepszych katalogów i czy na bazie dodania do katalogów PR domeny też wzrośnie? Czy ktoś robił testy tego typu że założył bloga z domeną z PR=0, nie pozycjonował jej tylko dodawał do paru dobrych katalogów i czy PR tej domeny wzrósł na bazie tylko dodania do katalogów?

www.webvalue.pl - wycena portali internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności