Skocz do zawartości

Jak budujecie swoje zaplecze ?


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sorry za offtopa, ale muszę zacytować pewien fragment książki, podsumowujący ten topic.

Społeczeństwo, czyli cały ten tłum otaczający również CIEBIE, dzieli się na trzy klasy:

* wielką masę głupców, którzy przez całe życie czekają na kogoś, kto im powie, co powinni myśleć i robić.

* kastę spryciarzy, którzy wyciągają korzyści z tego, że głupcy im wierzą;

* elitę mędrców, którzy sami wiedzą, czego chcą, i wprowadzają to w życie.

Mędrcy nie pytają nikogo, co mogą robić. Czynią to, co sami uważają za słuszne,

Dobre nie ? ;)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak się zastanawiałem, bo generalnie jak tworze sobie nowych 5 stron w miesiącu to robie tak że kupuje potem linki na allegro żeby domeny jakieś PR załapały i się zindexowały w google. Ostatnio jednak się tak zastanawiam czy to się opłaca, czy nie lepiej dodać do lepszych katalogów i czy na bazie dodania do katalogów PR domeny też wzrośnie? Czy ktoś robił testy tego typu że założył bloga z domeną z PR=0, nie pozycjonował jej tylko dodawał do paru dobrych katalogów i czy PR tej domeny wzrósł na bazie tylko dodania do katalogów?

Samo katalogowanie do darmowych katalogów po 3 miesiącach dało PR3 i się tak od pół roku utrzymuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak się zastanawiałem, bo generalnie jak tworze sobie nowych 5 stron w miesiącu to robie tak że kupuje potem linki na allegro żeby domeny jakieś PR załapały i się zindexowały w google. Ostatnio jednak się tak zastanawiam czy to się opłaca, czy nie lepiej dodać do lepszych katalogów i czy na bazie dodania do katalogów PR domeny też wzrośnie? Czy ktoś robił testy tego typu że założył bloga z domeną z PR=0, nie pozycjonował jej tylko dodawał do paru dobrych katalogów i czy PR tej domeny wzrósł na bazie tylko dodania do katalogów?

Samo katalogowanie do darmowych katalogów po 3 miesiącach dało PR3 i się tak od pół roku utrzymuje...

też mi się tam wydaje, wyżej nie wyciągnie na 4. Zrobie sobie też taki test. A do jakich katalogów dodawałeś?

www.webvalue.pl - wycena portali internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Zarobek trafiłeś w sedno!

Mam je z listy mara.
Zrobie sobie też taki test. A do jakich katalogów dodawałeś?

Fakt że to inne posty, ale... Nie ma żadnej tajemnej listy! Praktycznie wszystkie najlepsze katalogi są u Mara.

Zrób ten test, a nie pisz debilnych postów. Ja po samym katalogowaniu złapałem PR4 i błagam nie pytaj do jakich katalogów dodałem, bo nawet nie pamiętam - leciałem po kolei z listy mara(płatne też).

Zazwyczaj jestem cierpliwy, ale czasem ponosi przy takich postach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Konkretne informacje- im starsze posty tym bardziej wartościowe.

Zamiast zadawać pytania lepiej czytać.

Sprawdziłem na sobie :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy się tu wszyscy rozpisujecie na tym forum ;)

to wszystko możnaby napisać w połowie mniej postów a wyszłoby na to samo. :rotfl:

Niedawno ktoś z branży mi powiedział że po co kupować linki w płatnych katalogach skoro jest tyle bezpłatnych, więc wyjdzie na to samo... ;)

hmmm

widać nie wyjdzie na to samo :zeby:

projektowanie i tworzenie www

profesjonalnie wykonane strony internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Fakt że to inne posty, ale... Nie ma żadnej tajemnej listy! Praktycznie wszystkie najlepsze katalogi są u Mara.

Wybaczcie ja jestem jakis slepy chyba (albo glupi) - gdzie jest ta mityczna lista Mara? chodzi o ten katalog ak-47 czy co? widze to po raz ktorys na forum (bo czytam je namietnie), ale nie moge znalezc samej tej listy :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności