Skocz do zawartości

Jak budujecie swoje zaplecze ?


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kieruje mną żaden z tych celów. Po prostu nie chce zmarnować tego co robie. Sporo się pisze o budowaniu zaplecza itd, a mało o linkowaniu ów zaplecza i tym kiedy linkować z niego aby efekt był najlepszy. Dlatego pytam, po prostu.

Branża motoryzacyjna

Masz dziecko ? przejrzyj bajki dla dzieci , szególnie dla tych trudnych pobudliwych dzieci, wspieram hobbystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Post i spora część dyskusji mnie rozwala. Jak ktoś zada podstawowe pytanie - to jazda na niego, że o banały pyta. Jednocześnie "wielkimi tajemnicami" nikt się nie podzieli - bo to przecież konkurencja;) Nooo i pozycjonowanie nie jest dla każdego.

Hmmm o co tu można bezpiecznie się spytać i dostać odpowiedź?

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zada podstawowe pytanie - to jazda na niego, że o banały pyta. Jednocześnie "wielkimi tajemnicami" nikt się nie podzieli - bo to przecież konkurencja;) Nooo i pozycjonowanie nie jest dla każdego

HAHAHA dokładnie tak tutaj jest, nic dodać nic ująć. Pozostaje jedynie się przyzwyczaić :P

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie "wielkimi tajemnicami" nikt się nie podzieli - bo to przecież konkurencja;) Nooo i pozycjonowanie nie jest dla każdego.

Wiele rzeczy zwiazanych np z tworzeniem zaplecza uczymy się metodą prób i błędów, testów i co za tym idzie inwestowana kasy i czasu. Czy myslisz że po czymś takim ktoś poda Ci gotowe rozwiązanie na tacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post i spora część dyskusji mnie rozwala. Jak ktoś zada podstawowe pytanie - to jazda na niego, że o banały pyta. Jednocześnie "wielkimi tajemnicami" nikt się nie podzieli - bo to przecież konkurencja;) Nooo i pozycjonowanie nie jest dla każdego.

Ja juz rzadko zaglądam do tego wątku bo mam dosyc wlasnie takich odpowiedzi ;-)

Moja wiedza staneła na tym że robisz se stronki po to by z nich linkowac inne .

Nawaliłem z 5 stronek - urobiłem sie 2 miechy i fakt faktem linki z nich sie zaindeksowały ale nie bardzo to pomogło w pozycji strony.Podobno linki z katalogów są w większości do bani a zaplecze pozycjonujesz wlasnie linkami z katalogów - i niech mi nikt nie pisze ze mam se zrobic nastepne strony by pozycjonowac zaplecze wartościowymi stronkami

eehhh

ile macie stron tego zaplecza ?

i jak napiszesz ze 100 to napisz jak sie robi taką ilośc stron bo chyba nie ręcznie ;-)

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Wy chcecie aby ktos udostepnil szczegoly, dzieki ktorym jest wysoko lub pokonuje konkurencje i dzieki temu zarabia pieniadze (moze nawet jest to JEDYNE zrodlo utrzymania siebie i rodziny) ?

Dowiecie sie Wy, ja i prawdopodobnie konkurencja. A po co to ma wiedziec konkurencja, ktora chce mnie wyprzedzic a jak wyprzedzi to strace czesc dochodow.

I tak na forum gigantyczna wiedza ZA DARMO. Jesli sie nie umie z niej skorzystac to trudno. Niestety, trzeba zajrzec prawdzie w oczy. Nie kazdy moze byc lekarzem, podobnie pozycjonowanie nie jest dla kazdego.

Pozdrawiam

Jurdziol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin pomijasz fakt, że niektórzy z tego żyją zadowoli cię odpowiedź jak powiem, że mam np. 30.000 stron zaplecza i robiłem ręcznie ?

Recznie tego nie robiłes

ewentualnie fora itp napykały ci podstron ale nie stron.

gdybys mial 30.000 stron to musiał bys robic 2 strony dziennie od urodzenia przy założeniu że masz 40 lat ;-)

-

Dlaczego Wy chcecie aby ktos udostepnil szczegoly

To nie tak

Z tego forum dużo się dowiedziałem a inie rzeczy sam sobie podpowiedziałem.

Nikt nie oczekuje by ktoś zdradzał szczegóły pozycjonowania tu problem lezy w tym że każdy "nowy" nie wie co jest tajemnicą pozycjonowania.

Więc otrzymuje głupawe odpowiedzi pisane w taki sposób że odnośi się wrazenie ze komus sie nie chciało pisać

I nie wiadomo czy to tajemnica czy olewka.

P0 prostu nowy forumowicz nie czuje tego co jest tajemnicą w pozycjonowaniu skoro tyle postów sie pisze na tym forum to odnosi sie wrazenie ze mozna gadac o wszystkim.

°K° napisałmio w poprzednim poscie"

Każdy ma takie zaplecze jakie zbudował.

Strony testy strony testy i mamy zaplecze.

No i co to ma być za komentarz -

Piszcie jasno :tego" i "tego " ci nie zdradze "wiec nie pytaj"

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin widzisz mamy inny punkt widzenia wszystko zależy od tego z której strony popatrzysz.

Tobie zrobienie 30.000 stron wydaje się niemożliwe, zakładasz 2 strony dziennie i skrypty. Marne założenie, zwiększ liczbe do 20-30 weź pod uwage to, że niektóre firmy skladają się z grupy osób to już mamy np. 5 osób w firme każda zrobi 20 dziennie mamy 100 dziennie.

To był tylko przykład pokazujący jak bardzo ludzie którzy uczą się i czytają posty mają małe pojęcie o tym co można zbudować.

Nie mówilem o podstronach, bo te liczy się w dobrym zapleczu w milionach. (To tylko przykład)

Naprawdę myślisz, że wiedzę którą posiadają tutaj osoby zdobyły od kogoś, że pojawiła się kiedyś książka "Tajne Metody Pozycjonowania"

Otórz niestety nie, każdy zaczynał od 0 na forum byli już ludzie którzy mieli "jakaś" wiedze na ten temat, robili testy, sprawdzali wszystko dokładnie czasem sie dzieli tym ale nie w sposób doslowny.

Musisz zadać sobie pytanie: czy poświecasz tyle czasu ile powinieneś ?

Testy, Strony, testy, Strony =

Robisz strone A B C D

Linkujesz AB AC AD BC CD sprawdzasz co się dzieje, jak google to indeksuje jakie są tego efekty rezultaty. Linkujesz wewetrznie z anachorami i sprawdzasz jak reaguje google. Wyciagasz wnioski i stawiasz kolejne strony linkujac sobie wzjamnie według schematu ktory jest najlepszy, dorzucasz do tego sitemapy.

Testujesz wszystko co jest możliwe, nie mówie że od razu masz postawić 10.000 wartościowych stron, postaw sobie z 10 katalogów, postaw z 20 portali.

Cała tajemnica zaplecza: testy = efekty

Jakie testy ?

Wszystkie jakie nam przyjdą do głowy.

Ile poświecisz czasu i jak mocno będziesz pracowal takie będziesz miał zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dzięki przemysle to.

Ale teraz juz moge zaminic tą świętą myśl o tym ze nie każdy jest pozycjonerem na swoją ;-)

Nie zawsze jest pozycjonerem ten kto cche wypozycjonowac swoje strony

Zauważyłem ze większość użytkowników robi to zawodowo za kase .Nie opłacało by mi się kupowac domeny po to by zrobić zaplecze i tak samo z zatrudnianiem ludzi bo nie miał bym z czego ich opłacić.

Chyba że zaplecze pokryło by sie z reklam .

No i ważne jest to że pozycjoner to nie może być humanista

bo ja jestem dobry w pisaniu piosenek i robieniu montażu video. ;-)

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zaplecze pokryło by sie z reklam .

widzę że zaczynasz myśleć :)

dobre zaplecze powinno nie tylko się zwracać ale też zarabiać na siebie+być jeszcze zapleczem i pozycjonować strony właściela (czyt. dodatkowo zarabiać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pr tyle warte co zeszłoroczny śnieg.

Pozwole sobie przytoczyc swoje slowa "na moc strony wpływa PageRank, liczba podstron i wiek domeny. Siłe konkretnego linku oblicza się dzieląc moc strony przez liczbę linków wychodzących" a tu inny mój cytat "PageRank jest to wskaźnik 'wartości' strony dla wyszukiwarki Google, zależy on od liczby i jakości BackLinks".

Dobry przyklad mocnej strony z wysokim PR to wikipedia, dzieki czemu wiele hasel jest w TOP10 google.

To, że rPR może byc != toolbarowego PR jest prawda, ale rzadko sa to roznice wieksze niz jeden pkt.

Tobie zrobienie 30.000 stron wydaje się niemożliwe...

Hmmm a po co komu 30k stron? przeciez te wszystkie strony trzeba oblinkowac zeby mialy jakas moc a przy 30k to trudne zadanie. Jesli kazda mialaby osobna domene to wydaje mi sie, ze roczny koszt utrzymania takiego zaplecza bylby nie oplacalny. Jesli byloby to na subdomenach wystarczy BAN i cala praca na marne, pozatym 30k stron w tej samej domenie mialoby podobna moc do 30k podstron jednej strony.

Nie liczy sie ilosc tylko jakosc, dobre podlinkowanie, wysoki PR, duzo postron i malo linkow wychodzacych. Majac 100 dobrych serwisow mozna utrzymywac bardzo duzo trudnych fraz.

A robi sie to tak [no przynajmniej ja tak robie]...

30% zaplecza podczepia sie pod systemy.

50% zaplecza wymiana linkami z serwisami tematycznymi, najlepiej takimi, ktore sa wysoko w Google na pozycjonowana przez nas fraze, proponuje to czynic za pomoca systemu z mojej stopki [ale to w niedalekiej przyszlosci bo jeszcze nie wystartowal].

20% zaplecza zakladajac ze sa to serwisy z wysokim PR i duza liczba podstron mozna pozycjonowac kazda fraze bez wzgledu na tematyke.

Katalogi - to tez forma "wspolnego" zaplecza, IMO lepiej dodac strone do katalogu niz tworzyc bezwartosciowe zaplecze bez dobrego oblinkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności