Skocz do zawartości

Jak budujecie swoje zaplecze ?


Diwi

Rekomendowane odpowiedzi

Brad z tym ocenianiem róźnic między rPR a PR to bym uważał co to drugie bardzo łatwo oszukać.

W seo przychodzi taki moment że lejesz na ten zielony pasek w toolbarze google - po prostu nie ma czasu na pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wtrące tylko jedną małą rzecz, najistotniejszą moim zdaniem....

czas i planowanie w czasie.

Solidne zaplecze (jeżeli ktoś myśli poważnie) buduje się min rok czasu.

Niektóre frazy pozycjonuje się nawet dwa lata.

CZAS i CIERPLIWOŚĆ to podstawowe dwie rzeczy które musicie brać pod uwagę.

przeciez te wszystkie strony trzeba oblinkowac zeby mialy jakas moc a przy 30k to trudne zadanie

ten problem można sprowadzić do kilku kliknięć :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo łatwo oszukać

Jesli piszesz o przekierowaniu to masz racje ale jeszcze prosciej niz oszukac jest zweryfikowac autetycznosc PR. Jesli zas piszesz o mocnym linkowaniu przed PR update a potem zdjeciem linkow to tez to mozna sprawdzic oceniajac liczbe jak i jakosc BL wg. np. MSN lub Yahoo.

Generalnie PR jest jak narazie jedynym i autentycznym zrodlem informacji o ocenie liczby i wartosci BL, czyli mocy strony wg. Google. IMO lepszym zrodlem informacji o mocy jest PR niz liczba BL, szczegolnie gdy coraz wiecej BL pochodzi z katalogow.

Bym napisal cos jeszcze ale uciekam bo koledzy z piwkiem nie beda na mnie dlugo czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wywoływać 30 syskusji o PR ale jaką taką widzę zależność:

- Ci co nie mają PR mówią że jest do bani, a ci co mają, najczęściej milczą.

Z moich doświadczeń wynika że warto mieć PR i walczyć o niego. Bo w przypadku dostania nowego pr strony przynajmniej u mnie mają pewien dopalacz, więcej odwiedzin. Nie wiem, czy to dotyczy samego toolbarowego PR, czy może eksportu BL. To samo dotyczy podlinkowania - linki ze stron o wyższym PR (gdy reszta współczynników jest w miarę zbliżona) jakby bardziej dopalają.

Co do zaplecza to rzeczywiście budowa jest trudna, właśnie sam tworzę. Staram się ładować w nie jakiś content - na razie udało mi się "wyszperać w głowie" 3 tematy, które mogą mi zapewnić dużo terści przy małej ilości linków wychodzących ( czyli nie qleby, fora itp).

- mówiąc o 10 nowych stronach zaplecza dziennie, nawet robionych przez 10 osób, znaczy, że każda musi mieć dziennie pomysł na 1 stronę.... Nawet niech będzie to nie codziennie, a raz na tydzień, to po 3 miesiącach, to już chyba całe swoje życie te osoby opisały i zaczynają pisać streszczenia telenowel :-D

Wiem że to pytanie retoryczne, co piszecie w zapleczu. Ale może jaskiś algorytm :-D

Na dobry początek - ja tworzę na początku strony hobbistyczne, choć mam dużo hobby to niedługo pomysły mi się pokończą. Nie przejmuję się, że linki w stopce bedą niepowiązane z tematem, bo to troche jak adSense, co to niby jest tematyczny.

Pozdrawiam.

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wewnętrzny system wymiany :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi na moje pytania . Ja tam sie nie obrażam że mało osób wprost chce powiedzieć. I tak tak jak ktoś wspomniał te forum to świetna kopalnia wiedzy, i jak siedze na różnych forach od kilku ładnych lat, to to forum cechuje sie najwyższą wyrozumiałoscią i dojrzałością emocjonalną użytkowników .

/to tak w skrócie żeby nie offtopować.

Branża motoryzacyjna

Masz dziecko ? przejrzyj bajki dla dzieci , szególnie dla tych trudnych pobudliwych dzieci, wspieram hobbystycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brad grafikiem to Ty nie jesteś i być nie musisz ale...

wyrównaj choć ten teks do lewej zrób odstępy pomiędzy nlokami tekstu, daj jaśniejsze tło i skróć szerokść tekstu to są podstawy bo tak przeczyta to jedynie ktoś o mocnych nerwach (ja zamknąłem zaraz po wczytaniu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad dodaj tylko dwie ważne rzeczy

1. przy zakupach domen po promocyjnych cenach należy uważnie czytać regulaminy promocji

2. zaplecze wartościowe buduje się min rok , więc jest to zabawa dla cierpliwych

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1 bo póżniej będzie płacz i zgrzytanie zębów

Ad 2 postawienie paru katalogów i paru kopii dmoza g da - zabawa dla cierpliwych bo potrzeba trochę pracy i cierpliwości zanim g łyknie nasze zaplecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2 postawienie paru katalogów i paru kopii dmoza g da - zabawa dla cierpliwych bo potrzeba trochę pracy i cierpliwości zanim g łyknie nasze zaplecze.

Eee, ja qlweba postawiłem pare dni temu, dziś patrze "Rezultaty od 1 - 10 z około 175 z sambadamba.info/katalog-stron"

Wieć łyknoł dość szybko, btw teraz mam więcej w indexie niż Twoj - twojkatalog.info choć później go dałem do sieci ;p

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności