Skocz do zawartości

No i po BMW


GrandPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie żałuje ich ... Roberta szkoda ale sądze ze znajdzie prace - jak nie w F1 to w rajdach ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszlym sezonie dojda 3 nowe zespoly i odejdzie kilku kierowcow np Piquet Jr. Mowi sie ze Raikonen ma jezdzi w rajdach wiec Kubica miejsce w F1 znajdzie. Pytanie czy w szybkim zespole. Chociaz w obecnym wolniejsze jest chyba tylko Force India ;)

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co to jest sensowny team? ci co byli na szczycie w zeszlym sezonie w tym nie sa tak szybcy, ci co byli na dole teraz wygrywaja

Wykończeniówka Wrocław - jeśli szukasz firmy do remontu lub wykończenia mieszkania

FM Group sklep internetowy - sklep internetowy z produktami FM Group

Hokej Wrocław - amatorska drużyna hokejowa WTH Wrocław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia, BMW się wkurzyło tym sezonem :/ BMW wydawało miliony na ten KERS, a przykładowo Red Bull wydawał na aerodynamikę (wyszli lepiej). Na początku sezonu 3 zespoły królowały z podwójnym dyfuzorem bo znaleźli haczyk w przepisach, reszta nie znalazła. 7 team`ów musiało wydawać drugie tyle pieniędzy na poprawę i dostosowanie nowych podzespołów. Czy to uczciwe?Ten sezon jest tak żałosny, że .... brak słów.

Smutne że zespoły z takimi budżetami muszą brać w tym udział, mogli zrobić oddzielne wyścigi i mieć w 4 literach FIA i Mosleya.

Najgorsze, że to my fani F1 najbardziej na tym tracimy.

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam zeKubica moze wyladowac w Brawnie bo juz pare razy Barichello mowil o odejsciu z F1 ewentualnie Ferrari, ale coz my to nawet nei plotki i nie nam oceniac tak duze pieniadze i zespoly ktore podpisuja umowy z kierowcami :)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności