Skocz do zawartości

Zbyt wysoka temperatura w laptopie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką temperaturę osiągają Wasze laptopy?

"Mój" działa w trybie Battery Saving z temperaturą 40-55 stopni, gorzej jest w Entertainment i High Performance gdzie temperatura osiąga nawet 90 stopni c... :/

Czy to wina brudu (ma ktoś jakiś dobry poradnik czyszczenia Asusów [a7u]?) czy tak po prostu w laptopach jest? Bo może jestem chyba zbyt przyzwyczajony do maksymalnej temperatury 60 stopni w pececie, która osiągana jest tylko podczas gry...

Jakieś sugestie/rady? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przykłada rurę od odkurzacza do wylotu powietrza i trzyma tak jakiś czas. Powiada, że się sprawdza. :) Mój lapek póki co się nie grzeje, jeżeli go do tego nie zmuszę, więc nie miałem okazji jeszcze sprawdzić tego wygodnego w sumie sposobu na odkurzenie wnętrza.

Zobacz też które programy najbardziej obciążają CPU i postaraj się je jakoś zoptymalizować/znaleźć lżejsze odpowiedniki.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś sugestie/rady? :)

otwarcie laptopa przedmuchanie kanału wentylacyjnego sprężonym powietrzem (w czasie przedmuchiwania trzymaj śmigiełko wentylatora nieruchomo) no i na ciepłe dni podstawka chłodzaca pod laptopa.

unikaj:

trzymania na kolanach

na kocach

na łózku

i na innych podłożach ograniczających dostęp powietrza do wentylatora.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, jakie podstawki- jeśli pracujesz na biurku to polecami Ci jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, zestaw KLOCKÓW LEGO, sztuk 8. Po dwa pod każdą gumową nóżkę i wystarczy- ja tak działam na Asusie F5VL od roku i moje problemy z przegrzewaniem skończyły się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sęk w tym, że masz mniej kloców do zabawy :P

ps. to nie mój lapek, należy do osoby płci pięknej - mam go tylko przyprowadzić do porządku :P

Jest używany w różnych miejscach - na stole, na ławce, na kolanach, na sofie, na panelach itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności