Skocz do zawartości

Skrypt / silnik sklepu internetowego - JAKI ?


Marek.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie w chwili obecnej silniki sklepów internetowych są dobre i popularne ?

Sprzedaż detaliczna produkty typu odzież .

Zależy mi na dobrej możliwości konfiguracji strony produktu no i oczywiście to co każdy dobry sklep powinien mieć czyli formy płatności typu dotpay luba przelewy / przelewy24, inne formy płatności, konfiguracja formy i płatności za dostawy oraz względna możliwość konfiguracji strony startowej.

Jakie silniki polecacie, jakie można potestować ? Niekoniecznie darmowe.

Jest OsCommers, ZenCart, co jeszcze ?

Pozdrawiam

Marko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niekoniecznie darmowy, to proszę sprawdzić naszą ofertę - Pffshop - cena 829zł brutto, 1 licencja bezterminowa.

Oczywiście wszelkie płatności typu dotpay,przelewy24,platnosci.pl w standardzie.

Możliwość konfigurowania strony głównej (ilość promocji itp) - z poziomu panelu.

Możliwość dowolnego skonfigurowania szablonu (od strony kodowej).

Oddzielna warstwa kodowa, od warstwy wizualnej - więc można spokojnie sobie przebudować skrypt - jak ktoś zna XHTML/CSS i najlepiej budowę systemów opartych o frameworki.

Demo:

demo.pffshop.pl

demo.pffshop.pl/admin

l: demo / h: demo1

Ważna sprawa - dobra budowa drzewa kategorii - strony się ładnie indeksują i mają dobre pozycje w long-tail.

W razie pytań - proszę pisać.

Co do opinii na temat produktu - sugeruję szukać jej bezpośrednio u naszych Klientów. Ci myślę powiedzą zdecydowanie więcej i trafniej, aniżeli osoby, które za sekundę mnie zaatakuję za reklamę własnego produktu ;)

Pozdrawiam,

Tomasz Michalski - Grupa PFF

www.pffshop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności